Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
magda123 napisał(a):
ostatnio mam pypcia na karpatkę ☺️
to se kup z torebki zrób 😁


z torebki mi kiedyś nie wyszedł i sie zraziłam 🥴
ale za to kremówki wadowickie są zajebiste
czemu Ci nie wyszedł 😮moze proszki pojebałas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wybaczcie ale musiałam posprzatac.. ten pan długie łapska wylał cole ze szklanki na stół i podłoge a potem spijał ja ze stołu no co za małpiszon jeden coli mu sie zachciało.. mowie wam dac dziecku spróbowac raz coli i chipsów i koniec jak gdzieś wyczai to tragedia teraz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
moj lata jak opetany za czekolada 😁


😁 😁 😁 😁 mój za czekolada nie aż tak zje troszkę i koniec za to ostatnio stały sobie chipsy ciotki na stoliku przyczaił ze niby nikt nie patrzy wsadził łapska do michy i całą garść włożył do buzi jak to zobaczyłam to myślałam ze ze śmiechu padnę od razu mu zabrałam a on i tak jeszcze próbował zebrać to co mu wypadło 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gośka jestem tępa ale nie az tak ,żeby torebki pomylić 😁 😁 😁 nie pomyliłam się tylko za słabo rozgrzany był piekarnik i zamiast fali wyszedł placek 😁 😁 😁 😁 😁 ale z kremem był super 😜

jula widzę ,ze tez ci rośnie szkudne jajo 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My po spacerku 🙂
kupiłam świeczkę na tort - ale taką zwykłą "1" bo na tym zadupiu to nic nie ma 😠

i nagrałam Wam filmik jak Mateusz spaceruje po parku ale to potem 🙂

No i spotkałam kolegę... barmana ☺️ ☺️ ☺️ znaczy z soboty:P i rył ze mnie, że w końcu zachowałam się jak prawdziwy klient... ☺️ masakra!:P

a teraz nakarmiłam dzieci, położyłam Matika, obejrze coś na necie i musze trochę sprzątnąć bo siorka ze swoim mają na kawkę wpaść 🙂 kremówki jakieś kupiłam - a miałam ochotę na wz-tkę.. no ale nie było to trudno...

jesteście małpiatki? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu to super ze matik juz ładnie spaceruje..
a moje dziecię się chyba uwstecznia.. jak ładnie już p opylał tak teraz ni huhu..
ja nie wiem co ten tatuś czy babcia z nim robili na spacerkach pewnie ciągle go nosili bo zabrakło mnie tylko przez dwa tygodnie i Aleks nawet nie myśli iść tylko na ręce i na ręce.. wściekła jestem jak nie wiem bo zamiast mi dziecko rozwijać to oni je uwsteczniają.. na spacerku ani nawet nie myslał zeby sie puscic... wiec ja dziś się z nim bawiłam i o eureka i potrafił stanąć i przejść do zabawek samemu.. dziwne ze przy mnie to on to potrafi zrobić a przy nich ani nawet, traktują go jakby dopiero co nauczył się wstawać tylko na rączkach by go nosili.. osz co za dziady no..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a nie mówiłam ze jak wezmę Aleksa w obroty to znów zacznie popylac.. i znów chodzi sam co prawda jeszcze nie tak jak wcześniej to robił ale już powoli 🙂 dziś postawiłam go na środku kuchni i przeszedł pół sam czyli z jakieś 2 metry sam 🙂 ja to mam wpływ na niego 😁 😁 😁 opłacało się iść na pedagogike haha

jest któras?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na spokojnie to go właśnie z torebki chciałam wyjąć...
cały dzień chciałam zgrać ten pierdolony filmik. Ale mi dzieciaki zawracały głowę więc w myślach odkładałam na wieczór. to kurwa odłożyłam. A jakbym zerknęła do torebki od razu to może bym go jeszcze znalazła 😠 😠 😠 😠
kurwa nie mam teraz kasy na nowy 😞 zajebiście.. nie będzie zdj z roczku Matika i chuj strzelił całą ramkę dla niego. WkurwIŁAM SIĘ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...