Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wlasnie nie umiem nigdzie znalesc info na ten temat kurde martwi mnie to troche bo to wyglada jakby mial jakis problem z oddychaniem przez buzie bo przez nos oddycha normalnie i zazwyczaj przez nos ale raz na jakis czas probuje przez usta i wtedy tak jakby sie zaciaga tym powietrzem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tzn on tak jakby sie zaciaga tym powietrzem tyko dziwnie to wyglada bo zapalapc je umie tylko tak jakby sie zaciagal moze sie uczy oddychania buzia nie wiem sama
Madzia mi samo zanikalo nie musialam sciagac zreszta ja przeszlam zaraz po skonczeniu karmienia w nocy na ta diete wiec ona wspomogla utrate pokarmu ale do teraz jak nacisne cycka to mi kropki sie pojawiaja 😜
a wogole to mam laktator tylko pozyczylam znajomej wiec nie sciagalam nim ahaa i sa herbatki na zatrzymanie jak juz nie bedziesz chciala wogole karmic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
w sumie to jak masz dalej tyle pokarmu to moze karm go dalej piersia czy juz nie chcesz?


już nie chce 🙂 dlatego ,że zbliża się lato a ja mam bardzo zdeformowane cycki tzn jeden ma miseczke B a drugi D i muszę jakoś to wyrównać bo kurwa jak chodzić z takimi cyckami jak kwazimodo 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
buhehehe Magda rozwalilas mnie 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃


kurwa to nie jest śmieszne nawet se wkładki do cycków zakupiłam ,żeby różnice wyrównać 🤨 mój mówi ,że tego nie widać ale ja widzę i chuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja tez juz nie chcialam bo mi mlody wywracal glowa z cyckiem na wszystkie strony i naciagal je do granic mozliwosci 🤢 a poza tym domagal sie go co chwile 😠 a poza tym nie moglam sie odchudzac a moja waga wrecz rosla a poza tym mialam dosc celibatu alkoholowego, daniowego i wogole 😜 i mimo wielkiego oburzenia ze strony rodziny BO ASIA(kondzia siorka) DALEJ KARMI PIERSIA A PRZEMEK 3 MIESIACE STARSZY 🤢 🤢 zdecydowalam sie an butle i to byla super ekstra decyzja
Jedna B druga D ne przeaadzasz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
Mortishia24 napisał(a):
ale za to nie masz dupy jak kanal sueski!!!!!!!! 😁 😁 😁 😁 😁 😁


no nie mam i bardzo się cieszę nie dość że kwazimodo to jeszcze z kanałem to za duży ciężar jak na mnie 😜

no widzisz takze nie narzekaj nie mozna miec wszystkiego 😜 😜 😜 t se zalozyzysz na tego mniejszego cycka wkldake i bedziesz maial dwa rowne dojce rozmiar D a ja co se zaloze na dupe zeby ja zmniejszyc?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...