Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
Szkoda, że żadnej nie ma 😞
Teraz mam chwilkę a potem nie siądę.. najwyżej będę zaglądać bo mam w ch.. roboty 😞

heh.. p,oł nocy śniło mi się, że rośnie mi. tzw. haluks na lewej stopie 😮 i stopa mnie bolała (znaczy kość, nawet jej dotknąć nie mogłam - to już w rzeczywistości) ale nie wstawałam sprawdzać co jest tylko połączyłam z tym snem... w myślach już kupowałam te wszelkie cosie na haluksy, szerokie buty, itd.. a tu co się okazało? Zrobiło mi się wczoraj otarcie od dywanu w kuchni podczas szmeges teges ☺️ ☺️ 🤪 🤪
znaczy dalej będę miała zdrowe nogi 😁 😁 😁 😁



😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

my juz po wizycie u lekarza nick nie jest chory ale ma wrodzona infekcje drog oddechowych i wszystko moze spowodowac aktywowanie sie tego
albo maly z tego wyrosnie albo powstanie z tego astma narazie nick jest za maly zeby stwierdzic astme
jak nie urok to sraka tego mi brakowalo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
Iza może wyrośnie akurat z tego 🙂
nie martw sie na zapas
a po kim by miał tą wade wrodzoną?


nie mam pojecia
moze po mnie ja zawsze choruje na uklad oddechowy infekcje anginy zapalenia itp nigdy nie mialam grypy a dziadek jest astmatykiem
maly dostal inhalator strasznie plakal jak mu go przylorzylam nie chcial przez niego oddychac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babole... przez te wasze gadanie o choróbskach moj Aleks samra od dzisiaj jak nie wiem yhhh ale tak na serio to wczoraj na wieczór niemyślący jego tatuś położył go po wykąpaniu w sypialni gdzie nie było nagrzane (bo tu wszystko szwankuje np: w sypialni zimno a w salonie ugotować się można) bez bluzeczki na długi rękaw i przykrył kocem (no co za jełop ;/) i przez to leci mu z tego nosa non stop.. dziś też strasznie co chwilę płakał przez te cholerne zęby ale dostał nurofenu i jak ręką odjął
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...