Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a to widzę ze nie jestem sama mój aparat zjebał się też przed roczkiem aleksa, spadł mojej siostrze i coś jebło wyświetlacz bo ogólnie zdjęcia robi ale nic nie widac, a skoro nic nie widac to nie da sie opróżnic pamięci i ni huhu nic nie zrobisz 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=hS9XwG3SDlw
😉


jakbym dosłownie widziała dzisiaj swojego Aleksa hehe 😆 😆

też mu dzisiaj w kuchni sie odsuwałam a on już nie w biegu tylko powoli sobie szedł
zaraz po kąpieli i jedzeniu powtórzył swój wyczyn, babcia go na rekach trzymała a on paluszkiem pokazał na tatę to go postawiła a on w długą do tatusia 😆

jestem z niego dzis bardzo dumna prócz tego za nauczył sie włazic na wszystko, wczesniej tylko zaliczał nasze łózko i na dole niski fotel i kanape a dziś u nas w pokoju zaczął od pufy a skończył na kanapie która ma 70 cm wysokości aż mnie zmroziło jak mało na głowę nie spadł..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to Kami ma do perfekcji opanowane wchodzenie i schodzenie ze wszystkiego na co może wleź 😉

i powiem ,ze jak misiek był u moich w sobote i niedziele cały dzień to sie tam nauczył chodzić do perfekcji bo tam ma wiecej miejsca , a teraz juz na czworaka nie chce chodzić tylko nóżki i widac ,że bardzo mu sie to podoba 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj tez właził na co sie dało nawet opanował ten swój motorek przeznaczony dla dzieci dopiero od 3 roku zycia i komode ale tu u góry jeszcze na nic nie właził i jak to dzis zobaczyłam to az sie przeraziłam a on jak włazi to zaraz wygłupy i sie rzuca i kłądzie normalnie szał wiec strachu narobił szczescie ze wujek zdarzył reke podłozyc mu pod głowe by bez szwów pewnie by sie nie obyło.. sekund kilka normalnie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁 😁 😁 😁 madzior ty tylko bys o bobrzycach myslała.. ja tam juz umyta zaraz po małym poszłam..

madzior a ci powiem tak.. u mnie w domu u rodziców miejsca mało ale to własnie tam aleks nauczył sie chodzic bo jak mowiłam nie na rączki tylko za rączke to słuchali a tu wróciłam i mały sie uwstecznił bo go zamiast za rączke to słyszałam on malutki jest jeszcze sie nauczy nie docierało ze potrafi i zamiast dalej z nim cwiczyc to go na raczkiach ciągle.. dopiero dzis znów jak z nim zaczełam sie wygłupiac i bawic to zaczął..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
no teraz to dopiero sie zacznie bieganie guzy rozciete wargi upadki nic tylko oczy dookoła głowy....


oj zacznie.. moj na początku zaliczył dwa rozcięcia wargi jedno u moich rodziców drugie tutaj..

a dziś jak mu zabroniłam otwierania szafki to co zrobił usiadł na przeciwko i zaczął głową w nią walić a jak mu powiedziałam ze nie wolno tak robić bo główka będzie bolała to się rozpłakał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no czasem tak jest ,że sie nie chce z nim chodzić mój sam się nauczył nikt go nie nosił prócz mnie bo czasem mnie szlag trafiał jak miałam z nim za rączkę iść ☺️ale jak to się mówi na każde dziecko przyjdzie pora czy będzie miał 10 miesięcy czy 1,5 roku 🙂
mnie też by wkurzało jakby mi dziecko cofali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...