Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mortishia24 napisał(a):
eee mysle ze damy rade poporstu nie bede mu podtykac ni miedzy p[osilkami w stylu paluszka, chrupka czy cos tylko mleko potem jakies drugie snidanie obiad podwieczorek jakies jablko czy cos i mleko na kolacje i dowidzenie 😜 aaa zostalomi juz 7 kg do mojej starej wagi juzpiii z 30 to juz nie duzo i co ost kogos spotykam kto mnie nie widzial jakis czas to slysze z schudlam normalnie najpiekniejsza muzyka dla moich uszu 😁


moj nie je podwieczorkow
on je tylko sniadanie obiad pozniej owocki i kolacje w miedzy czasie jakis wafelek ryzowy a pije wode owocowa zwykle mleko na sniadanie i w nocy jedno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
a kiedy twój zaczął palić? bo pali
to pytanie do Izy 😁 😁 😁 😁 😁 😁


kolo 20 ale tylko przez zime bo gral w pilke nozna jak sezon sie konczyl to nie mial co robic i palil mial 25 kolana sie posypaly musial sie porzegnac z pilka i zaczol palic nalogowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co wczoraj byłam w oszołomie i była taka dziewczynka na oko od 7-9 lat nie więcej i taka gruba tak popatrzałam na nią i mi się jej szkoda zrobiło ,że tak wygląda a jej matka nie lepsza ta mała to była cała kopia matki 🥴 🥴 🥴 🥴 nie mam nic przeciwko grubym osobą ale takie dzieci to już jest kalectwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
bylam juz w boti w ccc w daichmanie i wa paru inncy jeszzce dzis pojde do drugiej galerii i stamtad pojade autobusem do pracy
w sumie to sie zwijam ogarnac syf w kuchni siebie mldy wstanie siostra do niego przyjedzie i sruu do pracy ehh


ja tez spadam sie ogarnac i do sklepu trzeba skoczyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
noo a fajki teraz 11 zl jaa pierdziu jak diwe osoby pala to 22 dziennie nie wasze masakraa jakas
MAdzia no iwem tylko czasem mu dam jakiegos milki waya no i te bakusie., monte i inne pierdulswa napewno tak dzilaja na niego odz dzis zero nautrallne jogurty i twarzozki z owocami a nie to sztuczne chijstwo
madzia od takiej laski ocrka ma z3, 4 lata i jest tak masakrycznie gruba a jeszcze jak z Ania z naszymi dzieciakami gdzies spacerujemy a ta jedzie z nia w wozku to k.. ta dziewczynka sie ledwo w nim miesci iwyglada naprawde jak jakies monstrum przykre to ale prawdziwe a jeszcze raz pod sklepem jkej zrobila akcje i zaczla sie drzec ze ona chce kolacza z czekolada a nie z jablkami masakraaa 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda od jakichś 2 m-cy musze usypiać Mateusza na rękach 😞 nie wiem co mu odjebało ale innego wyjścia nie mam...
Kubuś odmówił współpracy - rogaliczki robię sama.. na raty. Trochę teraz jak Mati śpi (jedna blacha już jest ale do piekarnika nie wkładam bo nie zdąrzą się zrobić zanim młody wstanie...
skręcam dalej...

chce mi się przeklinać..

nie nadrabiam:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta jakaś maść homeopatyczna ,żeby mu wyszło to ze stopy ale wyjść nie chce 😠


hmm Gosia może ma teraz taki okres ,ze chce być na rękach? Kami znowu uwielbia się tulić do nogi mojej stopy ręki itp.
i jak idzie spać wieczorem to musi ktoś koło niego leżeć ,zeby go myziać bo buzi lub pleckach uwielbia to natomiast rano jak idzie spać to siedzi w łózeczku i tuli się do jaśka ........
Ale jak jest u moich rodziców to moja mama go usypia na rękach 🙃 jak mnie nie ma bo ona by nie dał rady leżąc z nim tak twierdzi
każde dziecko jest inne i potrzebuje czegoś innego Mati najwyraźniej potrzebuje twojej bliskości w usypianiu i pasują mu ręce ale może mu przejdzie..........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZNOWU TA PIEPRZONA WINDA JEST ZEPSUTA W CZTERY TYGODNIE BYLA DWA TYGODNIE NIECZYNNA I TERAZ ZNOWU WYSZLAM Z DOMU A GODZINE POZNIEJ JUZ ZEPSUTA KURWA PLACE ZA NOSZENIE DZIECKA P[O SCHODACH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
Mortishia24 napisał(a):
Madzia sa u nas takie sklepy jak nie znajde takich kapci w normalnyj sklepie to trudno wydam 150 zl na te ortopedyczne


niestety to jest ten ból wydac tyle kasy na parę misięcy 🥴 🥴 a poszukaj jeszcze w ccc bo mój Kami miał takie wyższe kapcie ale ja je kupiłam na jarmarku bo akurat facet miał jedne jedyne takie malutkie wtedy

albo daichman tez powinny być takie bo oni robia takie nietypowe buty


martucha my małemu takie kapie znalezlismy w gorzowie w kupcu, 19 złotych kosztowały za kosteczke na twardej podeszwie w sumie to on ich az tak nie potrzebował ale tesciowa mowiła ze jak dziecko zaczyna sie uczyc chodzic to warto mu takie zakładac bo dają stabilizację i usztywniają dobrze stópkę.. nie wiem czy o takie ci chodzi ale warto tesciów posłac zeby zerkneli.. taniej wyjdzie nawet z przesyłką niz mieli byscie kupowac za 150 zł..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzior to super 🙂 teraz tylko jakaś foteczka 😜 😜

według mojego syna wszystko jeździ: pilot do tv, spodnie, kremy, wszystko jest brum brum 😁 😁
a tu mój mały rajdowiec 😁 😁
http://www.youtube.com/watch?v=fKgRYE1S1dU

wybaczcie za jakość nie dość ze dupne oświetlenie to nagrywane telefonem zal jak to mówią z braku laku.. 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...