Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ale mam wkurwa...

zdupczyłam szarlotkę z pianką bo chciałam dynię dołożyć.. ale mogłam zmiksować jabłka z dynią na mus a nie zostawiać tę dynię w kostkach...

tort odebrałam.. i tu wielkie HELOŁ... seria zjebanych tortów c.d. - pojebali zamówienia 😠 Miał być piękny, z czekoladowymi wstawkami, ozdóbkami tort... tymczasem przyszedł RÓŻÓWY!!!! z jakąś badziewną śmietaną do okoła i pierdolonymi kwiatkami i perełkami. Nosz kurwa mać! że też nie spojrzałam na niego jak odbierałam tylko w domu. Ale i tak pójdę się wykłócić.

sernik wygląda, że jest ok 🙂 rafaelki super - tylko mało mi wyszło.. ale bezy żeby super wyszły to się susza cały dzień w 50 st. więc nie robiłam drugich tylko dokupiłam trochę ciasteczek 🙂
rogaliczki też elegancko 🙂
Sałatki zrobiłam 2 - jedną z gyrosem a druga jarzynową (bo ja uwielbiam:P)
do tego zrobię mozzarellę na talerz (do sałatek albo tak żeby sobie "dziabnąć", wedlinki jakieś, chlebek i myślę będzie ok 🙂

Pierdolić już ten tort. i tak nie mam aparatu.. ale liczę, że ktoś przyniesie bo kurna jak to nie zrobić zdj z roczku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gogruśka u nas jak się tort zamawia to sami pokazują ale ja i tak robie go sama

karpatka mi wyszła .zrobiłam sałatkę z gyrosem z czego połowę już zjedliśmy ☺️i nie denerwuj sę bo złość piękności szkodzi 😘

a i jeszcze czy oglądałaś mast by the miusic? był tam zespół z ukrainy atasfera i powiem ci szczerze ,że ta wokalistka strasznie podobna do ciebie była czy to czasem nie ty?

Gosiu 23 jak samo poczucie? Kamilkowi swojemu mówiłaś już?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamilkowi spoznione ale jsk nsjszczersze zyczonka z okazji 1 roczku rosnij duzy szkrabku 😘 😘 😘 😘 😘 😘
gosiu kondolencje caluje Cie mocno i przytulam
Gogr wspolczuje ja coprawda rozowego nie dostalam bpo o mnie wogolr zapomnieli i przywiesli mi o 16 jakis na zzybko zrobiony l 😮wkurw na calego
a u nie masakra jaksa w domu zapierdol w pracy zapierdol i non stop wojna z moim 😠 😠 😠 😠 😠 😠 normanie nie ujebie sory ze tak klne ale MAM KURWA DOSC!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...