Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mortishia24 napisał(a):
iza napewno bedzie 😘 😘a jak tam poszukiwania nowej pracy?


nici ciezko jest cos znalesc wszyscy mowia o tym kryzysie i ze ciezko wszystko sie kreci caly czas szukamy ale bez skutku dobrze ze tu dali mi ten kontrakt i narazie jestesmy zabezpieczeni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mialam dostac wypowiedzenie bo tak sie z szefem ugadalam zeby miec prawo do zasilku ale dziewczyny mnie przekonaly ze skoro dajemy rade z moim w opiece nad malym i ze on na tym jakos specjalnie nie cierpi co najwyzej ja bo go pol dnia nie widze to lepiej zebym popracowala troche az nam sie poprawi sytuacja i tym oto sposobem szef mi nie dal tego wypowiedzenia i stwierdzil ze z mila checia by mnie dalej widzal w firmie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to super
mi tez w koncu dali wiecej pracy teraz ma zawsze cztery dni i co tydzien trzy stowki na koncie wiec nie nazekamy nawet oszczednosci zaczely nam rosnac mam tylko nadzieje ze jakies niespodziewane oplaty nam nie przyjda bo za miesiac roczek potem swieta i doplata za prad i gaz ahhhh przerazaja mnie te pieniadze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
glowie sie nad babcioami bo jedna ma juz zaawansowanego Alzhaimera i nie wiem czy ja brac bo sorki moze to egoistycznie zabrzi ale tylko klopot bedzie 😞 a z now zaprosic jedna ta zdrowa a druga nie? ejjj nie wiem sama tu goscie tu maly bedzie szalala b tyle ludzi a tu jeszcze babcia sie zajmowac trzebba bedzie kurde z drugiej strony mimo ze cale zycie mnie olewala jak byla zdrowa to jednak babcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...