Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
o kurde zwiałam..:P łobuzy się pobudziły i musiałam iść 😠
teraz liczę, że Matylda zaśnie a ja bym łeb umyła:P tak na wszelki.. bo w sumie jak mój wieczorem nie będzie chciał iść to ja i tak pójdę 😁

Iza czemu masz 4 tydz i 2 dni ciąży??? 😜 😜 😜 psychicznie się przygotowujesz do drugiej dzidzi ??? 😁

A Marta - Alusia cudaśna 🙂
a co do brzuszka 😁 proponuję wzajemną motywację 😁 pomaga 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
Zapomniałam.. miałam jeszcze poranny post sprostować 🙂 nie mamy dolnej prawej dwójki tylko obydwie 🙂
czyli 6 ząbków za nami 🙂 Ale widzę, że Matuś ewidentnie na te zęby taki rozdrażniony.. bidul..


a mój ma tylko 3 ząbki ale jakiś mu się wyżyna bo strasznie jest złośliwy i wszystko strasznie gryzie łącznie ze mną 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
GoGr napisał(a):
Zapomniałam.. miałam jeszcze poranny post sprostować 🙂 nie mamy dolnej prawej dwójki tylko obydwie 🙂
czyli 6 ząbków za nami 🙂 Ale widzę, że Matuś ewidentnie na te zęby taki rozdrażniony.. bidul..


a mój ma tylko 3 ząbki ale jakiś mu się wyżyna bo strasznie jest złośliwy i wszystko strasznie gryzie łącznie ze mną 🤢


no u nas też z gryzieniem tragedia.. wpycha w dzioba wszystko.. ale teraz to już nawet ja widzę, że mu się obydwie (górna i dolna) szczeny całe na raz pchają:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
Gogr to teraz ty staraj się o córę 🙂


Madzia ja jestem na etapie mam dość małych dzieci 🙂
na razie choćbym nawet chciała to nas na 3 nie stać 🙂
zobaczymy co życie przyniesie:P ale teraz życia trzeba przypilnować:P teraz mam czas na imprezy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...