Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a mam pytanie czy wasze dzieci też tak robią:
jak Kami widzi ,że leży kołdra na podłodze do do niej aż pędzi i się tak rzuca i czeka aż na niego rzucę poduszke prześcieradło co kolwiek 😉śmiesznie to wygląda jak czeka i stąd moje pytanie czy wasze też tak robią?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
a mam pytanie czy wasze dzieci też tak robią:
jak Kami widzi ,że leży kołdra na podłodze do do niej aż pędzi i się tak rzuca i czeka aż na niego rzucę poduszke prześcieradło co kolwiek 😉śmiesznie to wygląda jak czeka i stąd moje pytanie czy wasze też tak robią?
moj tak robi jak moj b scieli to tez okreca sie przescieradłem rzucaja poducha i mają mega radochę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde młody budził się co chwilę w nocy od 5 praktycznie buszował ale ja spałam i o 6 już na dobre wstał 😞 teraz śpi wymęczony a ma taka kozulę w nosie chyba pierwszą w jego życiu i nie wiem jak mu usunąć bo sobie nie da 🥴
byłam też w gminie o rodzinne i kurde muszę im papierek dostarczyć jeden bo nie wpisali daty na zaświadczeniu 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
taa bede sobie dobrze robic bo sie z K mijamy i nie ma kiedy 😁 😁
co tam czytalam ze bedziesz torta na roczek robic? ja zamowie bo boje sie ze mi nie wyjdzie taki dobry i bedzie siara przy gosciach heheh w pracy mi juz uszykuja bigos, krokiety ja zrobie zimna plyte i barszczyk do krokietow hehehehe no i kupie kawe i slodycze 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Gogrus gratuluje kolejnego zabka Mateuszkowi 🙂
Madzia z ta cytryna i mleczkiem hmmm niezle trzeba pomyslec o tym hahah
Kurde znow mi waga w miejscu stanela schudlam pare kg i znow stop 😞
Od dzis drugie podejscie-------> dukan zobacze czy beda efekty jak nie to ja juz k.. nie wiem jak te 10 kg zgubic 😞 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...