Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiesz co ja staram się nie żreć przeciwbólowych.. zostawiam je na takie dni jak dzisiejszy co żywcem wytrzymać nie mogę...
Miałam takie fajne (gin mi je zapisał jak byłam w ciąży - rozkurczowe) i one działają tez na takie bóle głowy jak moje.. to tak jakbym miała skórcz gdzieś tam na mózgu i po tych tabletach przechodziło (tak na chłopski rozum tak było na ulotce) i one rzeczywiście pomagały.. sale skończyły się.. w ogóle wszystko mi się skończyło.. a bez czasem cięzko wytrzymać 😞 musze nalot na aptekę zrobić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babki moj łobuz jakies 30 min temu zasnął ..
co do butków u nas różnie bo w zależności jaki producent np trampki ma na 19 i są za duże, z kolei kapciuchy na 19 są dobre, adidasy na 21 są dobre, drugie na 21 o pół numeru za duże czyli w naszym przypadku lepiej zmierzyc malemu noge i pozniej buta w sklepie bo inaczej nie da rady hehe
no i ostatnio utrafiłam z disney'a bluzeczkę, spodnie dżinsowe i kamizelka gruba za 30 dyszki komplet normalnie brać i sie nie pytac hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej goguruś 🙂
no cieszą cieszą hihi,
ja też już dawno miałąm zdjęcia powybierac ale samemu cięzko a z moim to śmierc mnie nagła zastanie zanim się ruszy.. chciałam na roczek Aleksowi już Album zapełnic a tam dopiero są zdjęcia z usg haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj u mnie sie nie zapowiada ja przez większosc czasu na głodzie ze tak powiem bo moj dzieli pokój z bratem, fakt faktem ze łóżka mamy w dwóch różnych koncach a pokój 7m długości ma ale sam fakt jego obecności buuu a mało jest okazji zeby go nie było a w ciagu dnia nie ma jak hehe wiec ja raczej odpadam hahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...