Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
co do ruchów poczułam dopiero w zeszły piatek czyli nie tak dawno tez uwazalam ze nie bede umiala ich rozróznic ale sa naprawde charakterystyczne i do tego przyjemne 🙂 narazie... bo pozniej dzidzia da nam popalic.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja już jutro dowiem się co kryje Kinder Niespodzianka 🤪
Tzn. Jeśli Bombel zechce się ujawnić 😉
Chyba dziś nie zasnę 🙂 Najważniejsze by było zdrowe ale nie ukrywam że chciało by się córeczkę 🙂
Chociaż widzę... sezon na chłopaków chyba 😉 Przynajmniej tu i teraz... 😉
Większość oczekuje na Synka 🙂 :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak narazie same fifolki 🙂 wiec daj znac jak bedziesz w stanie jutro napisac co za kliencik ci okupuje brzusio 🙂 i wpiszemy cie do tabelki od razu 🙂) Zycze spelnienia cichego marzenia ja tez takie mialam ale wyszlo inaczej i chyba ciesze sie rownie bardzo o moim nie wspomne 🙂 Jak to facet dumny i blady bo pierworodnego syna splodzil heheh ahh ci faceci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też powoli się uzależniam 🙂 A tylko parę dni mam tu profil 🙂
Też dlatego ze sama w Niemczech jestem... Mąż (przyszły 😉) w pracy a ja cały dzień na niego czekam... W tym czasie fajnie poklikać z dziołszkami które czują to co ja i z niecierpliwością oczekują na swoje szkraby 🙂 Poza tym dużo ciekawych porad i opinii... To się ceni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uciekam Kochaniutkie bo kręgosłup daje o sobie znać... :/ Minusy ciąży... Dopiero połowa a mnie już strasznie bolą plecki 😞
Marginesem... też byście spały cały czas?! Ja to i na fotelu zasnę przed TV. 🙂
Poza tym jak przygrzeje na dworze to mi nogi spuchną... i plecy bolą... Normalnie wrak człowieka 😉 heh Pomijając to że wyglądam jak Ponton 😉 Jednak na samą myśl że rośnie we mnie mały człowieczek, część mnie... Wszystko inne przestaje się liczyć 🙂 Kolorowych senków dla was i dzidzi 🙂 Buziaki :**
P.S. mam nadzieję ze do jutra?! 🙂 papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jestem juz blada jak trupisko, pryszczata i robie sie gruba jak beczzulka ale tak jak piszesz sama mysl o moim rosnacym w brzuszku synku przekresla wszystkie minusy i mankamenty ciazy. ps plecy bola , stopyu i lydki nieraz rwa i puchna no i mops we mnie drzemie conajmniej 10 h na dobe musze spac 🙂
dobranoc 🙂) Do juterka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...