Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kochana Mama,wiesz Gosiu ja nie moge wlasnie tego pojąć,ze nie moge do niej zadzwonić kidy mam na to ochote.Jestem wkurzona na ta nie moc.Wiem,ze nigdy juz jej o nic nie zapytam,ale wiesz co pomaga....gdy mam jakies do niej pytanie,Staram sie wyobrazić co by mi odpowiedziala.Przywoluje jej slowa...np. takie ...Maritkaaa,bierz życie jak leci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Miałam napisać... Więc napiszę (chociaż chyba nikogo nie ma... ale cóż... nie mogę się powstrzymać 😉) Byłam dziś u Gina... Wszystko z dzidzią jest oki. Rośnie zdrowo i prawidłowo 🤪 O bóle brzucha (które miałam czasem) mam się nie martwić... w moim tyg. to podobno normalne (macica się rozciąga 🙂) A w dodatku... Tak jak marzyłam (chociaż to na 70%) będe miała córeczkę!!! 🙂 🙂 🙂 Lekarz dał 70% bo pokazała nam tylko pupę 😉 hehe
Nic tam nie "dyndało" nie wisiało itd. więc obstawiamy dziecynke 🙂 🙂 🙂 Najważniejsze że wszystko rozwija się prawidłowo i jest ok. A za 4tyg. (Prawdopodobnie) dowiemy się w 100% 🙂 Czuje że dziewczynka... Dlatego nie chciała nic pokazać 😉 Nieśmiała... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ajć... Dziękuje 🤪
Ja dalej uwierzyć nie mogę... Boże mam ochotę wrzeszczeć i skakać i biegać... Wszystko z radości 🙂 Niesamowite uczucie to badanie usg 🙂 I to jak maleństwo się rusza... Jejciu... już o wszystkim zapomniałam o rozstępach, nadwadze o bólach pleców i senności...(I w końcu to dopiero przede mną 😉) Nic się nie liczy 🙂 Tak się wierciła na tym usg i nawet nam pomachała 🙂 a ja się poryczałam i tyle z tego 🙂 Nie da się pohamować emocji... Jeszcze teraz, w naszym stanie 😉 Nasza malutka Niunia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wrzeszcz skacz wszelkie emocje wskazane z radości można jak najbardziej 🤪 🤪 🤪 może Cię w Wiedniu usłyszę 😁 super mój mały ostatnio spał nausg i sie nie obudził a szkoda no ale za 2 tygodnie ide znowu wiec może śpioszek nie będzie tym razem spał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ty już masz chociaż pewniaka 😉
Pozazdrościć (ale pozytywnie) 🙂 Może akurat, nie będzie nynał 😉 to zobaczysz jak się bawi pępowiną i macha rączkami... No coś niesamowitego 🙂 I ty równy tydzień za mną... i już wiesz na 100% SZCZĘŚCIARA!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe 😉 Co racja to racja 😉
NAJWAŻNIEJSZE ŻE BĘDZIEMY MAMUŚKAMI I ŻE NASZE DZIECI SĄ CAŁE I ZDROWE!!! A CZY BĘDZIE DYNDAŁO CZY NIE... KOCHA SIĘ TAK SAMO 🙂 I WYCHOWAĆ TAK SAMO TRZEBA 🙂 (Jak to moja mamusia mówi) 🙂 Dzisiaj jej święto... i nie długo nasze też!!! 🙂 ajććć.... 🤪
Buziaki :** papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja ma dzisiaj nerwy mój szanowny mąż ma dzisiaj wolne więc myślałam ze miło spędzimy dzień a Ten jak zwykle zajmuje się swoim hobby komputerem jak pojechał do gościa o 9 rano tak jeszcze go nie ma a jest 19.40 no normalnie co za.... 😠 😠 😠 ale przyjdzie jutro bo mamy 10 rocznice poznania sie to ja się odegram na Nim normalnie ale jestem wściekła 😠 😠 😠będę dzisiaj gryść 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...