Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Niby tak, mówią że w ciąży skóra jest bardzo wrażliwa i mogą pojawić się oparzenia i zaczerwienienia ale jak masz dobry krem to chyba problem z głowy. Tylko nie możesz wystawiać brzuszka bezpośrednio na promieniowanie UV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje samopoczucie różnie to z nim bywa, ostatnio mam wrażenie jakbyśmy się oddalali z Krisem od siebie, ale może to tylko złudzenie bo twierdzi że wszystko jest super .Ale czuje jakby mniej tęsknił za mną ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tak normalnie miala bym okres dlatego dwa ost dni bolal mnie cholernie lewy jajnik a dzis mialam takiego powera hehe a wczoraj wieczorem dopadl mnie okropniasty bol plecow z prawej strony i ani siedziec ani lezec nic sie nie dalo :/dziwne bo tak codziennie mnie boli z leewej i to bardziej miednica niz plecy a wczoraj ewidentnie jak mocniej zaczerpnelam powietrza albo chcialam ziewnac to od razu masakryczny bol z prawej strony bleee nieprzyjemnie to bylo ale dzis odpukac jest ok zobaczymy wieczorkiem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta to chyba normalne... Hormony :/
Ja mam tak samo, mam wrażenie że się oddalamy i motam sobie głowę Bóg wie czym i Bóg wie po co... Ale co zrobić... to silniejsze :/ Czujemy się mniej atrakcyjne... Przybrało się parę kg. To pewnie dlatego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ee marudzicie i tyle oni nas kochaja tak samo jak nie mocniej ze wzgledu na skarbek ktory nosimy pod sercem 🙂 tylko moze nie wiedza jak to okazac 🙂 boja sie ze za mocno przytula ze cos nie tak powiedza i wola milczec 🙂 ja uciekam narazie dziewczynki wpadne wieczorkiem 🙂 buzki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak Kamilko to jest cholernie głupie uczucie i zaraz sobie myślę a kiedyś częściej mówił że za mną tęskni itd, ale to może dlatego że nie mam teraz na paliwo i tak sporadycznie się widujemy wczoraj akurat u niego byłam na oparach paliwa 😜 i modliłam się żeby dojechać, a u mnie on znów nie lubi siedzieć bo mówi że moi rodzice sprawiają takie wrażenie jakbym mogła mieć sto razy lepszego .. Rozumiem go ale w takich wypadkach jak nie mam na paliwo to waliłabym to co ktoś o mnie myśli byle żeby być z ukochaną osobą. I dlatego dopatruję się jakichś nieprawidłowości ale z drugiej strony wiem że nie widzi poza mną świata i kocha mnie bo stale mi to powtarza więc się nie martwie bo przecież nie można z kobiety jego życia stać się normalną osobą do której nic nie czuje..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie 🙂 I tak masz myśleć...
Faceci tacy już są... My w tym okresie potrzebujemy dużo ciepła wsparcia i miłości tzn. zawsze potrzebujemy ale w tym okresie szczególnie 😉 Oni trochę tego nie rozumieją, dbają o nas jak mogą ale nam w tej głowie zawsze się coś uroi 😉 Inaczej przecież przez to przechodzimy, my czujemy każdy ruch, czkawkę nosimy dzidzie pod serduszkiem. Prawda taka że mężczyzna stoi w tym z boku chociaż jest z nami... Więc musimy być silne i przez to przejść 🙂 Bo przecież kochają nas najbardziej w świecie!!! 🙂 Dużo znajomych mi mówiło że poczuło że to prawda dopiero na porodówce... że dopiero wtedy do nich dotarło 🙂 więc musimy być wyrozumiałe 🙂 Bo my czujemy to od początku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tym bardziej że teraz zmieni się wszystko... Odegramy całkiem nową rolę- Rolę Rodziców 🙂
facet też się obawia jak da radę jak sprawdzi się jako ojciec itd. Tylko że oni trzymają to w sobie przecież nie będzie nam płakał w rękaw 😉 My skupiamy się bardziej na sobie... Nie potrzebnie wszystkim się zadręczając. Pamiętajmy o tym że nasze Miśki bardzo nas kochają i że za nie długo stworzymy rodzinę 🙂 I na tym się skupiajmy 🙂 A Twoich rodziców krępuje się pewnie dlatego ze jesteś dla niego wszystkim i sam wie że zasługujesz na wszystko co najlepsze!!! 🙂 Tzn. To tylko moje zdanie... ale ja też przez to przeszłam mieszkając z rodzicami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno tak jest do tego dochodzi to że ma 32 lata ja dopiero 20 więc rodzice od początku się obawiali że nie jest dobrym kandydatem . ale pozniej przyszlo dziecko zareczylismy sie i przeszly im jakiekolwiek obawy a on zostal z tym uprzedzeniem do nich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki.. złą wiadomośc mam niestety nie dowiem się 31 jakiej płci dzidzie nosze pod serduszkiem 😞 wszytsko przez ta powódz 😠 bede musiała tu lekarza znalezc ale ktory znajdzie czas w ciagu 2 tygodni i to na połówkowe 🤨? jestem normalnie wkurzona 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julitko napewno będzie dobrze trzeba być dobrej myśli ja to dopiero mam problem muszę iść do kardiologa celem oceny układu krążenia a nie ma u dwóch żądnych terminów już... A poród w październiku , wyszła mi arytmia i jeżeli to jest związane bezpośrednio z sercem a nie np jakąś infekcją czy anemią to powinnam mieć cesarkę. I kółko się zamyka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj coś o tym wiem ja do kardiologa czekałam od pazdziernika 2008 roku a na czerwca 2009 dopiero udało mi sie zarejestrowac..;/ ale na szczescie z moja niemiarowoscia zatokową nie ma przeciwskazan wiec jestem spokojna, zobaczysz Martuś wszystko bedzie dobrze, moja mama od urodzenia ma wadę serduszka i tez ją straszyli ze nie daja jej szans na dzieci, ze nie przezyje porodu a pod cesarke sie nawet nie kwalifikuje itd a co do czego i czworo zdrowych maluchów metodą naturalną urodziła tak wiec główka do góry.. wszystko bedzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1-wszym czerwca mam jeszcze zadzwonić w jedno miejsce i wtedy będę rozmawiać bezpośrednio z kardiologiem może mnie przyjmie bez koejki a tak to tylko prywatnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...