Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja juz ostatnio dostalam ochrzan od poloznej ze za duzo sobie folguje wiec troche przystopowlam a poza tym wczesniej nie mialam jako tako ruchu bo caly maj lalo a teraz zajmuje sie marcelem to na plac czy na spacer sie pojdzie. Martus boli cie cvzasm brzuszek jak na okres bo mnie wlasnie zaczal i nie wiem o jest grane czy to sa te skurcze bartona jakiegos tam ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tak boli mnie czasem tak ale wydaje mi się że to jest powiększająca macica ... Stąd ten ból , boli więc rośnie czyli wszystko ok 😉 Czasem mnie pępek boli tak jakby zaraz miał wyszczelić też nie przyjemne uczucie no i skóra na brzuszku jest taka jakby też miała wystrzelić zaraz w kosmos 🙃 Nienawidzę tego uczucia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wczoraj miałam twardy brzuszek troszkę ale wydaje mi się że narazie to nic niepokojącego nie jest skoro nie krwawisz a to są tylko lekkie skurcze to napewno te o których pisałaś tak się macica na poród przyzwyczaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jak miałam początki ciąży 2-3 miesiąc i czasem czułam jakby ktoś mi do brzucha nawsadzał kamieni .. Wszystkim się niestety przejmujemy bo boimi się o Dzidki nasze ale niepotrzebnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu!! Jaki cudowny masz brzuszek 😉 rzeczywiście urósł;p

Kurde - rozpisałyście się dzisiaj - 16 str??:P jak ja jestem to żadnej nie ma a jak mnie nie ma to piszecie i piszecie;p;p Ale niestety nie zdążę teraz nadrobić...

Miałam fatalny dzień.. najpierw użerać sięz pożal się boże artystą, roboty tyle, że nie wiadomo do czego ręce włożyć a potem mnie jeszcze jedna osoba tak wkur.... , że aż mnie brzuch rozbolał...

Dopiero Kubi jak zobaczył że się złoszczę (opowiadałam teściowej co się stało) podszedł przerywając jedzenie, przytulił się, dał buzi i tak ślicznie uśmiechnął 😉 kochany i taki mądry - jakby wszystko rozumiał 😉 a do tego Mateuszek kopnął mnie z taką siła, że nie dość, że baardzo zabolało to prawie Kubę upuściłam.. ale na takie kopniaki czekałam 😉 przynajmniej daje o sobie znać 😉 oj poprawili mi ci moi chłopcy humorek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wierzyć wierzyłyśmy;p ale nie, że aż tak;D
kurde właśnie nie bardzo mam czas, żeby siąść i się obżerać - Kuba pochłania tyle energii i czasu, że masakra.. na chwilę go w kojcu ulokowałam ale długo nie wytrzyma;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takiego mocnego Gosiu kopniaka nie dostałąm jeszcze żeby coś albo kogoś upuścić.. Ale ze zniecierpliwieniem czekam 🙃 Ostatnio apropo podnoszenia dzieci tak mnie babcia mojego N. wkurzyła mówi do mnie" Chcesz dzieciaka stracic ? nie podnos dziecka na rece" powtarza to chyba od kiedy jestem w ciąży jest taka upierdliwa że dogadałam jej co o tym myślę. Tak jakbym ja dla mojego maluszka chciała najgorzej eh ;/ wstrętne babsko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie ten jeden porządny kop też rozładował 😉 w sumie to się cieszę, że za młodszym jeszcze biegać nie trzeba ;D o masakra dzisiaj.. marzę o tym, żeby zasnąć i przez 24 h się nie budzić... z brzuchem też mam problem, ale wiem, że to z tych nerwów:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...