Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

Martuśka bo z boku to się łatwo mówi, tego nie podnoś tego nie rób, itd... a prawda jest taka, że same wiemy na ile możemy sobie pozwolić 😉 nie ma co słuchać takich "świetnych" rad 😉 ja je już mam gdzieś;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
macie racje mi tez mowia nie podnos Marcela nie schylaj mu sie po to czy po tamto nie usisz robic tego i tego ale ja wiem ile moge sobie pozwolic a jak czuje dyskomfort to poprostu przestaje i tyle inni chyba mysla ze w ciazy mozg nam sie zmniejszyl do wielkosci fistaszka 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze rano do niej schodzę na śniadanie jak spię u N. ale chyba przestanę bo mi działa na nerwy nawet jeść mam to co ona chce. Ostatnio jak jadłam z serkiem topionym przyczepiła się że nie posmarowałam masłęm i do mnie z tekstem "dziewczyno ty masz sie teraz dobrze odzywiac i jesc za dwoch" moze dlatego ze miala udar i jej padlo na mozg;/ Kiedyś kobiety w polu pracowaly dzwgaly nie tylko 2-letnie dzieci któe ważą 11 kg tylko o wiele więcej a ona jak się uparła tak klepie i klepie aż się chce wyjść i trzasnąć drzwiami. A ja jestem taka że nie popuszczę i ostatnio jej powiedziałam co o tym wszystkim myślę to się uspokoiła... Ciekawe na ile 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu są dni bardziej aktywne i mniej a może mały sobie poprostu smacznie śpi? Zobacz mnie przez dwa dni żadko kiedy kopał a dziś jak wariat napewno wszystko ok 😆 Główka do góry. Kurcze jakbym chciała mieć stetoskop chyba sobie załatwię albo kupie na allegro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuśka po 1 nie "za" dwóch tylko "dla" dwóch;D więc niech się stara baba odczepi i własnego nosa pilnuje 😉 Ja jak mi ktoś mówi co mam robić t6o mówię, że mogła tak robić jak sama była w ciąży a teraz to ja jestem więc to ja będę decydować co i jak 😉 rad mi będą udzielać jak o nie poproszę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to już jest, ja wiem co czujesz Gosiu bo Kris też jak gdzieś pójdzie to przepadnie. DO zwykłego sklepu idzie gdzie ma parę kroków i przychodzi za 40 min , godzinę. Nie mówiąc o tym jak idzie do pijalni tylko PO PIWO 😜 także znam ten ból
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dobra natchnęłąś mnie to napiszę 🤨no więc mój szanowny mąż wczoraj o 14 wrócił z wyjazdu więc ja jako żona dałam obiad poszłam po Kamilka a on siedział przy kompie i tak siedział i siedział skoczył sobie tylko po piwo do sklepu i siedział dalej wiedząc że dzisiaj znowu wyjeżdza skończył swoją sesje przy kompie o 23 😠 a po 23 na amory Go zebrało nosz kurwa siedziec od 14 do 23 nic nie zrobić to juz przechodzi ludzkie pojęcie zwyzywałam Go o 11 w nocy bo co on sobie mysli ze ja będę się sexić o 24 a rano Kamila chyba ksiądz do szkoły zaprowadzi to jest wielka obraza majestatu. Ja tez bym chciała iść na 8 godzin do pracy a potem usiąść i mieć wszystko w dupie ależ mnie podkurwił normalnie chyba sie rozwiodę 😠 😁

http://www.youtube.com/watch?v=UIBA6rONS24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...