Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Gosia wysylam telepatycznie szturchanca na poprawe humoru ja z samego rana jechalam na klucie do szpitala a teraz siedze z malym od przyjaciolki chyba nie wytrzymamam i pojade jeszcze dzis odebrac wyniki tylko sie boje czymizmalalo to tokso czy nie :/
A pogoda do dupyyyy strasznie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Martuś szturchaniec doszedł;D
jak dasz radę to odbierz te wyniki i daj znać bo też się martwimy.. Ale dobrej myśli bądź 😉

Mi badania na tokso w ciąży nie robili (dopiero jak się Kub urodził i miał 10 dobę żółtaczkę to z jego krwi badali czy mogłam mieć tokso... ). Teraz przynajmniej jak mały będzie miał żółtaczkę przedłużająca się to będę wiedziała dlaczego..

Jak się czujesz?? poza tym, że mały Cię morduje;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam po weekendzie z moim N. a tu takie złe wiadomości 😞 KAMILKO 3mam kciuki za maleńką Maję musi żyć !!!!! Będę się za nią modlić, bądź dobrej myśli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ogolnie spoko ja sie nie przejmuje bo ciesze sie ze z dwojga zlego w czas to wykryli ibralam antybiotyki 🙂 wiec napewno bedzie git 🙂 maly nad wyraz spokojny dzisiaj chyba daje luz przy poniedzialku za to moj lobuziak zaczal wlasnie podkopywac w brzuszku chyba wstal spioszekjeden 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój też juz zaczyna regularnie do mnie pukać 😉 strasznie się cieszę bo już myślałam, że się nie doczekam;D

Gorzej z Kubkiem bo już chodzi jak szalony i nie jest go tak zatrzymać;p rano stwierdził, że koniec leżenia więc wypuściłam go z łóżka na podłogę -on się zajął sobą (przewijakiem, kieszeniami przy łóżeczko, moja szufladą) a My.. sobą;D 🙃 🙃 🙃 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam;p niech się uczy;D hehe
a tak powaznie to póki nie jest zainteresowany to mi nie przeszkadza;p a cieszył się, że się mamusia cieszy;D tylko się pokrzyczeć nie dało;p;p hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah nawet mi nie mów Martuś, ciężko było . WOgóle to jest ciężka osoba do przetrawienia. Dziś np kosili trawnik to teściowa mnie budzi żebym przestawiła samochód a ta już w drzwiach wychodzi za mna idz tam szybko idz przestawic auto tak jakbym nie wiedziala;/ ALbo glupio sie pyta " tej nie zimno" Jakby mi bylo zimno to bym sie ubrala co za czlowiek;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuśka takie osoby niestety trzeba ścierpieć... wiem po sobie bo sama bym połowe odstrzeliła jak bym tylko mogła 😉 powiedz jej, żeby się w zad pocałował i pilnowała własnego nosa;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh Goska no co ty moherkom nie wiolno tak mowic bo cie przeklna 😜 Martus wiem ze nerwy sa ale olej ja dla wlasnego dobra jak zobaczy ze ja olewasz sikiem prostym to moze upierdliwiec da ci spokoj niektore babki juz takie sa heheheh ja sie zastanawiam jak tesciowa bedzie sie zachowywac jak przyjedzie teraz i do sierpnia bedzie siedziec juz sie boje hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z moimi potrzebami to mnie za chwilę na waciki dla siebie nie stać będzie;p a co dopiero last minute dla teściowej;p Ale nie powiem, czasem ma ochotę pozbyć się jej na dłużej;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedział ostatnio w mojej obronie że jak będę chciałą zjeść pączka to zjem i nie jestem małym dzieckiem żeby mi co 15 min przypominalłą "no zjedz tego paczka" A jak powiedziałam że nie mam ochoty narazie na pączka to powiedziała "ona nigdy nie ma nic ochoty jeść". Ale mnie i tak zirytowała wczoraj, mieliśmy iść razem na wybory tylko do innych osrodków wyborczych. No i pojechaliśmy wzieliśmy jeszcze kolege któy sobie na 5 min przed kupił piwo. Oczywiście musiałam zostać w aucie z tym piwem, później jak przyszli odgryzłam się na Krzyśku ale już bał się ze mną wyjść zagłosować bo widział moją złość co mi ją jeszcze mocniej spotęgowało;/ Odwiozłam kolegę i pojechaliśmy do domu oczywiście w drodze ani słowa nie zamieniliśmy. Poszliśmy do babci i zaczęłam mu dogadywać ale tak między żartami a ta do mnie" przestań bo robi się nie przyjemniej, nie życzę sobie żebyście u mnie się pokłócili" no myślałam że ją rozszarpie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jak przyjezdza moja tesciowa to ja uwielbiam przez dwa tyg przez dwa nastepne ja lubie a potem to juz toleruje 😁tylko u nas jest taka sytuacja ze tesciowa nie chce mieszkac tam w gorzowie bo czuje sie tam samotna czyt. z dala od dzieci izawsze jak przyjedzie to jej sie wyjezdzac nie chce z jednej strony ja rozumie ale z drugie takie miezkanie osobno a jednak nie do konca tym bardziej ze to mieszkanie jest od tesciow wiec glupio bylo by jej gadac zeby se jechala do siebie 🙃





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wiadomo ja jestem zadowolona bo tak musielibysmu brac kredyt a tak oni kupili mieszkanie w gorzowie w rodzinnym miescie mojego tescia i nam zostawili to mieszkanie wiec jest super zajebiscie tylko tak czasami jka tesciowa juz siedzi trzy miechy to sobie mysle ze chyba wolalabym byw ten kredyt wgrzebana i byc na swoim ale jak jedzie to mi mija 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...