Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Dwupaczki 🙂
Właśnie byłam (po raz setny dziś zresztą) u mojej Majeczki 🙂 Wszystko u niej dobrze ale prawie zawału teraz dostałam... 😞 Bo przechodziłam koło jej sali a tam pełno lekarzy i pielęgniarek... jedno wielkie zamieszanie... w dodatku nie chcieli mnie wpuścić... aż mi się ciemno zrobiło przed oczami... w końcu jedna wyszła i mi wytłumaczyła że z moją dzidzią wszystko dobrze i mam się nie stresować... po prostu przywieźli na jej sale maluszka też wcześniej urodzonego... (wcześniej leżała sama)... łatwo się im gada... Jak tu sie nie stresować?! Która matka nie martwi się o swoje dziecko?! Może i są takie ale dla mnie to nie matki... Strach o kruszynkę zawsze będzie... 😞 czy jest mała,malutka czy już duża...
Teraz dopiero swoją mamę rozumiem... A mówiła... Poczekaj aż będziesz miała swoje... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Modle się tylko pod tym inkubatorem... Ale czuje że aniołki czuwają nad moją kruszynką... I czuje ze będzie dobrze!!! MUSI BYĆ!!! Codziennie postaram się napisać co u mojego Aniołka... Dziękuje wam za wsparcie kochane i za modlitwę... Dużo zdrówka dla waszych brzuszków!!! 🙂 Buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje 😘
Też tak myśle... Musze myśleć pozytywnie... Inaczej człowiek by sie wykończył... 😞
Ide sie szykować bo Łukasz już po mnie jedzie... Dziś wychodzę... A moja perełka dopiero za 3mies. będzie z nami w domku... 😞 Ale tu ma fochową opiekę... A mamusia będzie na nią czekała... I odwiedzała codziennie... 😞
Buziaki 3majcie się Kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilko będzie dobrze Majuchna wyjdzie za 3 miesiące i będziesz patrzyła na nią z taką miłością , staniesz się silniejsza 😆 Bóg nad Tobą i twoją perełką czuwa ja w to wierzę mocno!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...