Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czuję się strasznie... boli mnie nieziemsko ucho, nabrała mi się do środka woda i boli 2 dzień... w tą noc nie zmrużyłam oka... chyba wszystkiego już próbowałam: Krople do uszu, wyssanie wody gruszką, przepłukanie ponowne wodą, skakanie, trzęsienie głową, pompowanie ręką, próba wygrzania, leżenia na tej stronie, wstrzymanie oddechu z zamknięciem nosa i próbą wydmuchania... i nic. Teraz jestem w fazie trzymania waty z alkoholem... - uroki kochanych patyczków... już nigdy ich nie użyję, poco je produkują jak wszyscy mają z nimi problem...

No tak znowu na minusie a jeszcze wczoraj miałam rekordowy plus 1...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o kurcze to faktycznie się nacierpisz biedulko mam nadzieję że chociaż gorączka Ci przeszła w poniedziałek biegnij do lekarza niech Ci coś przepisze bo tyle się nacierpisz biedna 🤨 już masz 0 ode mnie oklask poleciał 🙂 wogóle dziewczynki nie dajcie się chorobie a kysz wszystkie choroby od ciężarówek październikowych 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Albo aloes albo taki co u mnie w domu nazywali śmierdzioszek XD takie zielone listki z maleńkim owłosieniem o dziwnym specyficznym zapachu... PELARGONIA, GERANIUM (Okłady ze zmiażdżonego liścia pomagają przy bólach głowy. W medycynie ludowej używano liści przy bólach ucha)... niestety nie mam już ich w swoim posiadaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czosnek i cebula miod Monikoi znam te specyfiki i sama je mam w domowej aptrczce 🙂tylko ze ja czosnku nie przełkne teraz 😞ale juz mi troszke lepiej...jeszcze głowa tak łupie..zaraz wyjde choc na chwile z pieskiem..moze na wieczór lepiej spacerek zrobi??cały dzien w łozku lezałam i spałam co róz 🙂 a tak sie swietnie juz zaczełam czuc mdłosci mijały i apetycik mały wrócił a tu teraz jakas zaraza 😞wiem ze marzec jest paskudny no ale za jakies 50lat to w lato bedziemy miec zime hi hi 🙂co porabiacie Kochaniutkie??nie ma dzis Dari??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czujecie już ruch swojego maleństwa... ja jak leżę na brzuchu lub troszkę go mocniej dotknę odczuwam fajne gilgotki XD wiem, że to maleństwo bo nigdy czegoś takiego nie miałam... moja pierwsza ciąża dlatego może to tak mocno odczuwam... XD pozdrowienia od MIMI lub CEDRICA (no właśnie kiedy można poznać płeć dziecka)...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisiu ruchy dzidziusia w 1 ciąży odczuwa się około 18-20 tygodnia to co teraz czujesz to jelita które się przesuwają takie bulgotanie właśnie natomiast w 2 ciąży ruchy można poczuc koło 15-16 tygodnia ale nie martw sie już niedługo poczujesz prawdziwe kopniaki maluszka 🙂 ale wybraliście orginalne imiona dla dzidzi a płec można poznac też koło 18-20 tyg chyba ze lekarz ma mega dobry sprzęt to i w 12 tygodniu powie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Swoją drogą mi dziś udalo się zasnąć ale miałam bardzo dziwny sen a mianowicie robiłam zdjęcia swojego brzuszka zwykłym starym aparatem na klisze... i rozwinełam potem taśmę i tam zamiast brzucha było wszystko widać co jest pod nim tzn. dziecko, serduszko, rączki itd. Ciekawe co to może oznaczać ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenia senne ma nawet płód, znajdujący się w łonie kobiety i jak się okazuje śni on o tym samym, co jego matka. Podobieństwo to nie wynika jednak z pojawiania się u niego tych samych obrazów, ale emocji. Stwierdzono to na podstawie ruchu gałek ocznych nienarodzonego dziecka, które są identyczne jak u jego matki. Serce maleństwa również podobnie reaguje na przeżycia związane ze snem, np. podczas śnienia koszmaru. Widocznie mój dzidziuś chciał abym śniła o nim 🙂)) Chciał pewnie zobaczyć jaka jest moja reakcja, że jest we mnie 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...