Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc Kochane brzucholki 🙂 🙂ja powczorajszym mam dosyc 😞byłam z 3miesiace jest to leczenie kontrolne jak to lekarz nazwał..co24godziny zmieniam jej plastry które no własnie musze jakos zakupic zdobyc nazywaja sie HYPAFIX ponoc jest hurtownia w łodzi ale nie maja tam i teraz mam doła bo niewiem jak je zdobyc a ten co dostałam od lekarza starczy mi na 3dni jeszcze 😞nawet niemam pojecia ile kosztuje ???dziewczyny pomozcie bede bardzo wdzieczna 🙂pozdrawiam Was cieplutko acha Martusia poszła dzis 1dzien do pszedszkola 🙂z husta na głowie wyglada czadowo 🙂ma juz takiego jezyka 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o jejku no właśnie oglądałam że te największe nawet 30 zł kosztują maskara 😞
kurcze tak sie dziewczyny zastanawiam bo nie wiem czemu ale taka mnie ciekawość zżera czy chłopak czy dziewczynka maskara ... w wszystkich kalendarzach internetowych pisze że już w 12 tyg jest możliwośc dowiedzenia sie jaka płeć ... hmmm ciekawa jestem czy ktoś już tak szybko wiedział ... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny ja tylko na chwilkę bo dzisiaj zaspałam i jeszcze nic w domu nie zrobiłam masakra spałam do 11 🤪 🤪 🤪 Jeju biedna Mrtusia moc buziaków dla Malutkiej 😘 😘 😘 Emilio bądz dzielna na pewno wszystko będzie dobrze. Dario ja też uwielbiałam nie chodzic na zajęcia fajnie było w domu posiedziec a nie włóczyc się po uczelniach a Monisiu powodzenia w szkole:laugh: a teraz Wam przedstawiam mój wielki brzuchol 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem ciekawa kiedy zacznie już być widać 🙂 a sweter mam fatalny hahaha ale to taki domowy :P 🙂 [img size=256]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/P1060405.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja objętośćowo się wieczorami zmieniam ale myśle że to kwestia pochłaniania wszystkiego co sie da hahaha a później umieram no ale co zrobić :P 🙂 zwłaszcza że ja jem strasznie mało bo kiedyś miałam obsesję na punkcie swojej wagi i to już taką konkretną 🤢 to teraz większe porcje są dla mnie troche męczące ale pracuje nad tym 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja nigdy się nie odchudzałam a całe życie wyglądam jak patyk:laugh: :laugh: :laugh: teraz dbaj o siebie i dzidzie a kilogramy po porodzie w większości same zejdą ja jak urodziłam Kamilka to wróciłam do domu i chodziłam w swoich spodniach które miałam przed ciążą wszystko samo zeszło 🙂 Jeju idę zmywac bo mąż niedługo z pracy wróci a nie ma co jeśc 🙂 pozmywam wstawię zupkę i wracam na forum:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki juz jestem tylko mam problem z kompem 😞 wyłancz sie sam co 15lub 30min??sam sie resetuje i niewiem co z nim???jestem zła bo takie siedzeni jeszcze bardziej meczy 😞i nerwa mam na ta martwa rzecz 😞 super brzusie Daria Gosia 🙂 to ja mam wielkoluda jak tak popatrzałam 🙂od dzis tez zakupiłam falvit i jestem po jednej tabletcce tylko jak mnie bedie mdlic to odstawie 🙂dziewczyny czy mam do tych witamin dalej brac folik...???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...