Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A CO DO GINEKOLOGÓW JA ZAWSZE BYŁAM ZA FACETAMI BO JAK DLA MNIE WYDAJE MI SIĘ ŻE SĄ BARDZIEJ DELIKATNIEJSI I WYROZUMIALI 😉

W SUMIE CHCIAŁABYM ABY SIĘ SPRAWDZIŁO Z TYMI JAJNIKAMI 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AGAK1601 napisał(a):
A CO DO GINEKOLOGÓW JA ZAWSZE BYŁAM ZA FACETAMI BO JAK DLA MNIE WYDAJE MI SIĘ ŻE SĄ BARDZIEJ DELIKATNIEJSI I WYROZUMIALI 😉

W SUMIE CHCIAŁABYM ABY SIĘ SPRAWDZIŁO Z TYMI JAJNIKAMI 😁 😁 😁 😁


Aga byłam na grudniówkach ale przystojniacha z Twojego Bartusia 🙂 🙂 🙂ucałuj Go od cioci niedoszłej grudniówki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ BYWAJĄ TAKIE NIESPODZIANKI 🙂 KUZYNKA MOJEJ ZNAJOMEJ DO DNIA PORODU BYŁA PRZEKONANA ŻE BĘDZIE MIAŁA CÓRĘ 🙂 JESZCZE W DNIU PORODU MIAŁA USG ROBIONE I LEKARZ POWIEDZIAŁ ŻE TO NA 1000% CÓRA 🙂 PO POŁUDNIU ODESZŁY JEJ WODY POJECHAŁA DO SZPITALA O GODZINIE 21 URODZIŁA SYNKA 😁 😁 😁 😁 A WIEM DLATEGO ŻE AKURAT BYŁAM U KOLEŻANKI BO ONA PILNOWAŁA JEJ DZIECI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOSIU SZOK TO BYŁ I TO BARDZO WIELKI ALE W TYM DOBRYM KIERUNKU BO ONI BARDZO CHCIELI MIEĆ SYNA Z TEGO WZGLĘDU ŻE CÓRĘ JUŻ MIELI ALE GDY SIĘ DOWIEDZIAŁA SIĘ ŻE BĘDZIE DRUGA CÓRA NO TO NIE MIELI INNEGO WYJŚCIA JAK ZAAKCEPTOWAĆ I URODZIĆ ZDROWE DZIECIĄTKO 🙂 A TU LOS SPŁATAŁ IM TAKĄ NIESPODZIANKĘ 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...