Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

HE HE TO MASZ FAJNIE 😁 😁
MNIE PO JAPOŃSKU JAKO TAKO 😁 😁 ZIMNO I MOKRO NA DWORZE 😉

MALUSZEK MARUDZI PRZEZ POGODĘ BO NAWET NA SPACER NIE MOŻNA IŚĆ A ON W DOMKU NIE ZA BARDZO CHCE SPAĆ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
JAK TO Z LEKARZAMI W MOJEJ OKOLICY BYWA
mysle ze tak naprawde sami nie wiedza do konca co mi bylo.
WIEM TYLE ZE TO POLACZENIE ALERGII Z CIAZA, NERWAMI I WRZODAMI
zrobilo niezly ze mna mix. ZOBACZYMY CO NAPISZA MI NA WYPISIE.
Oj wspolczuje wszystkim tym mamusia ktore maja uczulenie na cos czego nie da sie wytepic.
np. trawy i cala spółkę...was też to może czekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O JEJ MONISIU TO FAKTYCZNIE NIE CIEKAWIE 😞 MAM NADZIEJĘ ŻE TO JUŻ SIĘ NIE POWTÓRZY CHOĆ PYLENIE DOPIERO SIĘ ZACZYNA 😞 JA NA SZCZĘŚCIE NIE MAM PROBLEMÓW Z ALERGIĄ BO JEJ NIE MAM ALE TYCH CHOLERSTW JEST TERAZ NA ŚWIECIE ŻE KTO WIE CZY NIE MAM NA COŚ UCZULENIA 🤨

MONISIU DUŻO ZDRÓWKA DLA CIEBIE I DZIDZI 😘 😘 😘 😘 DLA TWOJEGO DAWIDKA MOC CAŁUSKÓW ŻE NAS INFORMOWAŁ CO SIĘ Z TOBĄ DZIAŁO 😘 😘 😘 😘 😘

MARTO ŻEBYŚ WIEDZIAŁA JAK ON LUBI SPAĆ NA DWORZE 😁 POTRAFI NAWET DO 5 GODZIN NA DWORZE PRZESPAĆ A W DOMU MAX 15-20 MINUT 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie to nie jest takie proste bo mam np. uczulenie na histamine czyli na kwas żołądkowy,
a jak się ma wrzody to jest on podwyższony. Ogólnie mam uczulenie sama na siebie. Nie ma leku dla mnie. Moge sie tylko leczyc (indukcyjnie) na trawy, zboza, przenice, zyto, bylice... Ale nie moge sie szczepic w czasie ciazy a tabletka jest na tyle silna ze znowu podniesie mi kwas zoladkowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam tylko nadzieje ze moje malenstwo nie odziedziczy po mamusi atopowego zapalenia skory ktore paradoksalnie w moim przypadku dopadlo mnie juz w doroslej historii zycia a jest to zwylke przypadlosc wlasnie niemowlat i malych dzieci :/ teraz odpukac mam juz spokoj ladne dwa lata moze minelo ale gdy tylko cos popiore recznie pozmywam duzo bez rekawiczek albo zaloze cos niesrebrnego to jest koniec rece szczypia pieka total masakra mowie wam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A dziś w nocy miałam małą niespodziankę i nie wiem co o tym mam myśleć,
a mianowicie miałam taką małą ruszającą się wypukłą kulkę na brzuchu z prawej strony.
Kiedy pogłaskałam ruszyła się i znikła. Podobnie jak położyłam się na lewym boku pokazała się,
głaskałam a ona się ruszała. Hmm... czy to mógł być dzidziuś ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj dawno takiej bani nie mialam. Ostatnio miałam w kinie jak byłam z Dawidem. Patrzył on na jakiś plakat i powiedział: "Ten facet na zdjęciu ma chyba kozę w nosie"...ja patrze trochę dalej na kolejny plakat innego filmu a tam tytuł: "Facet który patrzył się na kozy". Myślałam, że padnę na ziemię i zacznę się czołgać po betonie ze śmiechu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...