Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

JAK DLA MNIE I PIERWSZY I DRUGI WSPOMINAM BARDZO MIŁO 🙂 🙂 🙂 PRZY PIERWSZYM PORODZIE DŁUŻEJ SIĘ MĘCZYŁA A PRZY BARTKU SZYBCIUTKO MI POSZŁO 🙂 🙂 🙂 SZCZERZE MÓWIĄC WOLE DZIECI RODZIĆ NIŻ DO DENTYSTY CHODZIĆ 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no cos w tym jest moja przyjaciolka bardzo sie bala rodzic z mezem wiesz nasluchala sie o pozniejszym obrzydzeniu itp itd ale w koncu rodzili razem i wiesz teraz mowi ze nie zaluje bo widzi jak jej maz zmienil stosunek do niej nabral wiecej szacunku i wiecej dumy z tak silnej kobiety 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAWET NIE WIECIE JAK PSYCHICZNIE KOBIETA CZUJE SIĘ DOBRZE JAK MA PRZY SOBIE DRUGĄ OSOBĘ PODCZAS PORODU 🙂

MÓJ MĄŻ BYŁ PRZY MNIE PRZY DRUGIM PORODZIE 🙂 ZNIÓSŁ GO BARDZO DZIELNIE I TAK JAK PISZESZ MARTO MĘŻCZYZNA NABIERA SZACUNKU DUŻEGO DLA KOBIETY 🙂 MOŻE NIE WIE JAK TO BOLI ALE WIE ILE KOBIETA MUSI PRZEJŚĆ I SIĘ NAMĘCZYĆ ŻEBY URODZIĆ KOCHANĄ ISTOTKĘ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak dlatego moim zdaniem nie ma co sie poddawac stereotypom i magii amerykanskich filmow ze mezczyzna mdleje, zwymiotuje czy cos w tym rodzaju oczywiscie nie mozna go na sile ciagnac na porodowke ale jezeli sam wyraza chec pomocy to dlaczego nie ja sie tam wcale nie boje ze mojego meza cos obrzydzi czy zemdleje moze tak byc ale wtedy z cala prawda mu to wybacze w koncu mezczyzni nie maja takiej silnej psychiki jak my sa o wiele bardziej prosto ulozeni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARTO MASZ TU 100 % PRAWDĘ 🙂 JA SWOJEGO NIE NAMAWIAŁAM 🙂 NAJPIERW MI POWIEDZIAŁ ŻE NIE CHCE BYĆ, POTEM ŻE CHCE, KIEDY BYŁAM JUŻ W 8 MIESIĄCU WYLĄDOWAŁAM DO SZPITALA NA PODTRZYMANIE I STWIERDZIŁ ŻE NIE CHCE BYĆ BO USŁYSZAŁ JAK JEDNA SIĘ DARŁA I TO GO PRZERAZIŁO 😉
ALE GDY NASTĄPIŁ DZIEŃ PORODU BARTUSIA SAM ZADECYDOWAŁ ŻE BĘDZIE 🙂 PRZYSZEDŁ I BYŁ ZE MNĄ DO SAMEGO KOŃCA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOCZEKASZ SIĘ MARTO I ZOBACZYSZ JAK TO SZYBKO ZLECI 🙂 🙂 🙂 W SUMIE SAMA NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ WASZYCH POCIECH A SZCZEGÓLNIE GOSI I EMILKI ONE TYLE PRZESZŁY 😞 EMILKI NIE ZNAŁAM JESZCZE JAK STRACIŁA NATANIELKA ALE GOSIĘ JUŻ ZNAŁAM I WSZYSTKIE GRUDNIÓWKI BARDZO PRZEZYWAŁY STRATĘ DAMIANKA 😞

WSZYSTKIM WAM KOCHANE ŻYCZĘ BEZPROBLEMOWEJ CIĄŻY I SZYBKICH JAK NAJMNIEJ BOLESNYCH PORODÓW 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...