Skocz do zawartości

Wozek dla maleństwa | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Tani dobry jest wózek Deltim Leo 🙂

teraz w promocji jest do niego fotelik i to wszystko za 900zł 🤪
wózek posiada wszystko co dziecku potrzeba, czyli duże pompowane koła, przednie skrętne na osi
miękkie zawieszanie
duży i metalowy kosz na zakupy
dużą gondole itp. itd. full wypas 🙂
więcej info na:

http://dino.sklep.pl/nowy/delti-leo-2009-gondola-spacerowkafotelik-grillo-kurier-gratis-p-4498.html?zenid=cf1487566b53fb0cfddf36b69c135257
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam wózek Kadex Elipse i również jestem z niego zadowolona 🙂
http://pietrus.istore.pl/pl,product,446570,wozek,dzieciecy,elipse.html?partner=1988&utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2010-02&utm_content=446570

kółka z przodu mogłyby być ciut większe, wtedy lepiej prowadziłoby się wózek na śniegu. Ale co o reszty to nie mam zastrzeżeń 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • Mamusia
My zdecydowaliśmy sie na klasyczny model na linkach, Jedo Bartatina.
miałam juz wózek na linkach dla poprzedniego dziecka, abdor chyba.... 😉 z tych w wersji z nosidełkiem- wkładką. jako głęboki był bardzo fajny, duże koła naprawde się wszędzie sprawdziły, mała urodziła sie w styczniu, więc zima nie stanowiła problemu.
jedyny minus jest taki, że wózki tego typu są stosunkowo ciężkie w wersji spacerowej, mam nadzieje że uda nam sie używać Jedo do 2,5 roku dziecka. a potem pomyslimy nad spacerówką taka typowo kompaktową , ponieważ własnie dla córeczki sie taki układ sprawdził doskonale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
merdek napisał(a):
Witam jestem wlaśnie na etapie poszukiwań taniego ale dobrego wielofunkcyjnego wózka. Może ktos doradzi????
Zastanawiamy sie nad Q12 ma ktoś taki? może jakieś komentarze do tego wózka? może polecicie inny? pozdrawiam


Ja mam ten wózek, myślę, że jest solidnie zbudowany. Czy praktyczny to się okaże. Ogólnie jest ładny i jak dl mojej osoby pasuje. Mąż jest zachwycony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...