Skocz do zawartości

Mamy październikowe | Forum o ciąży

Rekomendowane odpowiedzi

• 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
hej Witaj serdecznie
od siodmego tygodnia mialam ciąże zagrożoną,bylam w szpitalu i jeszcze przez jakiś tydzien bedę brała tabletki tj. Luteina i duphaston.Do tego witaminki w podwojnej dawce i dodatkowe żelazo.Przez pierwsze dwa tygodnie spałam na okrągło.Traz juz ormalnie chodze,dzidzi dobrze sie rozwija ale staram sie nie dżwigac.Noce niestety mam nieprzespane.Rytualnie budze sie o kolo 3 rano i buszuje gdzies do 6 tej.Staram sie jeśc to co najlepsze dla dziecka wiec rośnie jak na drożdżach.Niestety ale w tej sytuacji trzeba sie oszczędzac.Pozdrówki

• 1 miesiąc później...
  • Mamusia
ja dzieki bogu dobrze sie czuje choc na poczatku bylo dosc nie ciekawie wszystko mnie bolalo a mdlosci i zgaga ufff okropienstwo juz jest dobrze..mialam bole lewego boku czeste zaparcia pomogla no-spa i sex 😉naprawde wszystkie dolegliwosci odeszly w zapomnienie czesem jak mam zgage to leze wysoko i napajam sie tym stanem gdy ona znika czasem tez skurcze łudek ale pokrece palcami u stopy i jest ok dzidzia tz coreczka rosnie jest silna i sliczna no niestety my kobiety matki musimy czasem przejsc katorge bedac w ciazy ale takie sa uroki ciazy ale za to potem jaka radosc trzymac takiego maluszka w ramionach wiec dla takich chwil warto sie pomeczyc 🙂pozdrawiam was mamuski 😘

• 1 miesiąc później...
  • Mamusia
Witam wszystkie mamusie!Ja od trzech dni mam straszne bole krzyza, najgorzej jest przy schylaniu sie, w nocy nie moge sie przekrecic, boli okropnie.Nie wiem juz jak mam z tym walczyc.Moze macie jakies domowe sposoby?Pozdrawiam serdecznie