Skocz do zawarto艣ci

SAB SIMPLEX | Forum dla mam


Go艣膰

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoras z dziewczyn stosuje Sab Simplex?? Chciaslam zapytac czy stosowac go tylko przy kolkach czy mozna go rowniez podawac profilaktycznie??

Prosze o odpowiedz 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Ja stosowa艂am sab simplex聽...profilaktycznie...dawa艂am zawsze oko艂o p贸艂 godzinki przed karmieniem ,teraz mam ten problem z g艂owy,ale dowiedzia艂am sie ostatnio o nowym leku na kolki tzn s膮 to jakie艣 zi贸艂ka ktore wmasowuje sie w brzuszek malenstwa w okolicy p臋pka podobno jest to bardzo dobre poleci艂a mi to po艂o偶na z mojej szko艂y rodzenia nazywa sie Asefetyda i jest nie drogi w kosztach kosztuje oko艂o 5z艂... 馃檪 pozdrawiam 馃檪

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

http://pl.wikipedia.org/wiki/Asafetyda0

Sab simplex to krople na dolegliwosci jelitowe. Nie kupisz go w aptece. Najlepszy jest niemiecki. Czeski nie jest tak gesty i gorzej dziala 馃檪

No ja wlasnie nie wiedzialm jak stosowac. Mala miala kolki pomogla troche zmiana butelki ale dalej ja troszke mecza. Daje jej 15 kropli rozrobionych z mleczkiem bezposrednio przed karmoieniem.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • 2 tygodnie p贸藕niej...
  • Mamusia
Ja stosuje SAB SIMPLEX od poczatku,czyli od wyjscia ze szpitala bo maly od urodzenia ma problem z powietrzem w brzuszku wiec juz w szpitalu dostawal kropelki. Teraz ma 5 tydzien i wciaz mu podaje. Stosuje sie 15 kropli do kazdego jedzenia ale ja daje 6 lub 7 i tez pomaga. karmie piersia wiec dostaje lyzeczka. Polecam. Z niemieckich kropelek moge polecic rowniez rownie dobre LEFAX. Pozdrawiam... 馃槈 馃槅
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋
×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...