Skocz do zawartości

LUTOWA MAMUSIA MAŁALENA URODZIŁA SYNKA!!! | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
NASZA KOCHANA ZAŁOŻYCIELKA WĄTKU LUTY 2010 URODZIŁA SYNKA!!!

"Hej dzisiaj w wyniku CC przyszedł na świat mój mały wielkolud waży 4460 i mierzy 58cm. Dostaliśmy 10pkt. Cysia ciągnie jak trzeba. Trochę jestem obolała, a mały w super formie. Buziaki Małalena"


SERDECZNE GRATULACJE!!! SAMYCH RADOŚCI Z MACIERZYŃSTWA, ORAZ SZYBKIEGO POWROTU DO FORMY!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[size=4]MAŁALENKO SERDECZNE GRATULACJE 🙂 NARESZCIE DOCZEKALAS SIE SWOJEGO SKARBA!!! ZYCZE CI DUZO ZDROWKA SZCZESCIA MILOSCI I RADOSCI Z KACPERKA 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
NO I JAK TO POWIEDZIALA JAIHO BYLAS JAK KAPITAN NA STATKU NA WATKU LUTY2010 🙂 DZIELNA I CIERPLIWA DO SAMEGO KONCA 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAŁALENO SERDECZNE GRATULACJE 🤪 🤪 DOCZEKAŁAŚ SIĘ W KOŃCU UPRAGNIONEJ ISTOTKI 🙂 WRACAJ SZYBCIUTKO DO FORMY I DO DOMKU NO I ŻYCZĘ TOBIE I TWOJEMU SYNKOWI DUŻO DUŻO ZDRÓWKA 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[color=#800080][/color][size=4]LENKA KOCHANA MOJA!! NARESZCIE...TAK SIĘ CIESZĘ ŻE NIE POTRAFIE TEGO OPISAĆ...JESZCZE DRUGIE TYLE I OBYM JA TAK SZCZESLIWA BYŁA JAK TY!!!! WYŚLIJ MI FOTKI JAK TYLKO BEDZIESZ W FORMIE LEPRZEJ 🙂 JEEEEZUUU JAKIE TO PIEKNE UCZUCIE MIEC W REKACH SWOJĄ KRUSZYNKE! LENKA KOOOFFFCIAAAM CIĘ I CZEKAM 🙂 BUZIACZKI DLA MALEŃKIEGO KRASNALA 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mała lenko tak sie ciesze w koncu masz upragniona istotke dziecko przecdnego synka i jakze juz silnego i duzego 🙂tez sie nie moge doczekac fotek 🙂wracaj zybciutko do formy i do naszego brzuszka 🙂czekamy całuje goraco miliony buzioli dla WAS 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję wam kochane za gratulacje i życzenia zdrówka. To drugie się przyda bo mój synuś jest chory. Zaraził się ode mnie paciorkowcem, ale jego stan z dnia na dzień się polepsza. Tak czy inaczej szpitala jeszcze nie opuściliśmy.

Dziękuję jeszcze raz bardzo mocno.
Pozdrawiam

😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...