Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

  • Mamusia
ja tez Madziu wole dac mniej niz wiecej, nie znam sie na wozkach, moze mi doradzicie jaki bedzie dobry, zeby sie nadawal nie tylko do jazdy ale do kolysania tez, teraz to robia te wozki takie udziwnione i sztywne ze szok, jaki Madziu kupilas wózek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szukam firmówek ale wiem, że będę musiała radzić sobie sama.. i dlatego szukam czegoś w miarę zgrabnego.. co do tych tańszych - w większości nie mają obracanych siedzeń.. a na tym mi strasznie zależy... albo sa takie gdzie mniejsze dziecko może być do 6 m-ca.. a potem co?? i dlatego wolałabym używany - właśnie prosiłam ciotkę, żeby mi popatrzyła bo w Anglii siedzi a tam takich używanych sporo sprzedają..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny - dla jasności ja też wolę dać mniej;p za wózek Kuby zapłaciłam bodajże niecałe 600 zł.. ale teraz mam wozić dwoje dzieci i to w różnym wieku więc to nie może być zwykły bliźniaczy (wystarczy niedopatrzenie i już Kuba coś małemu może zrobić).. Poza tym musi być lekki i zwrotny bo samej mi raczej ciężko będzie (u nas nie ma nigdzie nawet podjazdów - wszedzie szarpię się po schodach targając wózek na rękach..)

Iwonka - gulasz dzisiaj tylko robię 😉 z ziemniaczkami i jakąś sałatką - nie chce mi się więcej;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obracane siedzenia? ale po co skoro sa wymienne budy czy jak to sie zwie i maluch jest oczywiscie w tej wersji lezacej a pozniej zamieniasz na spacerówke i masz sedzace, o co chodzi z ta wielkoscia? to sa mniejsze i wieksze??? w środku???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz co zwykły wielofunkcyjny a jeśli chodzi o kołysanie to tego nie stosowalam 🙂ja kładłam małą po jedzeniu położyłam się kolo niej a ona sobie usypiała 🙂przez co jak była starsza to nie mialam problemu z usypianiem i teraz też nie mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o teraz ten wózek nawet 529 zł kosztuje...
http://allegro.pl/item1122903055_raf_pol_wozek_king_kola_pompowane_z_lozyskiem.html - z takiego korzystam ja i zadowolona jestem 😉 tylko dwójki w nim nie upchnę;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka bo ja potrzebuję dla dwójki dzieci z małą różnicą wieku...
http://allegro.pl/item1115307303_baby_jogger_city_select_onyx_8w1.html - taki mi się marzy.. ale nie mam tyle kasy.. dlatego liczę, że ciotka coś w tym stylu znajdzie. Czasem tam można się załapać na świetną rzecz za śmieszne pieniądze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam nadzieje ze ja tez nie bede musiala kolysac ale wole to wziac pod uwage i w razie czego ulatwic sobie zycie a nie utrudnic , dlatego chce wozek taki na miekkich amortyzatorach zeby sie dal bujac, poza tym nie lubie takich sztywnych , wydaje mi sie ze dzidzia czuje kazda wyrwę a tak to bedzie ja bujało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia ten mój nawet nie jest ciężki 😉 Ale ja zwykle mam w koszyku dużo naładowane, do tego jak go dźwigam to niestety razem z Kubą.. a to dodatkowe 12 kg (plus wszelkiego rodzaju torby i zakupy w koszyku)..
A opcja bujania u nas się przydała 😉 Kuba miał okres kiedy nie lubił się zatrzymywać więc bujałam wózkiem, żeby myślał, że jedziemy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam powiem, że wszędzie biorę wózek na ręce i tarmoszę więc stwierdzam, że wcale nie jest ciężki. U Ciebie Iwonka mógłby być jedynie problem z wąską klatką - bo najmniejszy to on nie jest..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...