Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

hehe.. z ćwiczeniami to różnie bywa;p już nie raz się przekonałam, że leń ma jednak talent przekonywania;p;p Ja mam to ułatwienie, że będę biegac za dwójką;p już idzie oszaleć jak Kuba zaczął chodzić;p a jak się urodzi Mateusz to przecież Kub będzie miał 16 m-cy;p oj, to będzie cyrk;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karmiłam dopóki młody chciał jeść (5 m-cy), ale dokarmiałam tez butlą bo wyjeżdżałam na studia na 3 dni 200 km od domu więc nie miałam jak wracać, albo odciągać pokarm, żeby go tylko cycem karmić..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale tego co wywnioskowałam to chyba dobrze miec rok po roku drugie dziecko tez bede chciała miec drugieale zeby własnie nie było duzej róznicy wieku ja np mam brata miedzy mna a nim róznicy jest bardzo duzo to 12 lat i ja np nie moge sie z nim dogadac doprawdy to jeszcze dziecko ale niewiem jak to dalej będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczniecie się dogadywać - widze po moim mężu bo ma duużo starsze rodzeństwo od siebie 😉

a ja jestem wychowana "rok po roku" mam rok starszą siostrę, brata bliźniaka, rok młodszą siostrę, potem kolejna 5 lat młodsza i michał młodszy o lat 8;0 ale rok po roku moim zdanie najlepiej 😉

ufff.. udało się - młody właśnie próbował mi kompa wyłączyć ale tylko wylogował;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też jem to i to, choć chyba więcej na słodko a na te różne opowieści staram się przymykać oko, a jak u Was dziewczyny jest z korzystaniem z usług fryzjerskich ? bo ja już malowałam włosy raz ale dopiero teraz w drugim trymestrze (odrosty były straszne) pewnie jeszcze mnie to czeka z raz, choć wolałabym unikać tych wszystkich chemikaliów ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwona ja już raz farbowałam włosy i wiem, że nowoczesne farby nie są wcale groźne w ciazy, poza tym nie przenikają wewnątrz, a co za tym idzie są bezpieczne dla dziecka 🙂 ważne jednak, by nie farbować samemu w domu, tylko u fryzjera, oni mają lepsze farby, przynajmniej tak mi sie wydaję 🙂 także dbajmy o siebie również w ciązy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
łohohoho... ale się rozpisałyście 😉 😜
piękne brzuszki macie, mój jakiś malutki jest jeszcze... ale z Darią miałam równe 100cm obwodu w dniu porodu 🙂 🙃 a teraz mam 84 cm 😉 i jak na razie stoję z wagą na 70kg 😉

GoGr niezły łobuziak z Twojego Kuby 😉

Uciekam jakąś kolacyjkę skołować 😉
Miłego!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 😁 Przyszłam!
Jak mnie tu dawno nie było i ile do czytania. Ale już dziś nie nadrobię tylu stron.
Moje maleństwo robi sobie z brzuszka plac zabaw nie daje mi spać.
Czuję się ok. 17 mam wizyte na 15.15 😁 już nie mogę się doczekać.
Upały chyba minęły bo wczoraj padało a dziś było w miarę 🙂
Co do farbowania włosów ja farbowałam z miesiąc temu i to nie jest groźne w ciąży i dzidzi nie szkodzi 😁
Buziaczki i do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny powiem wam tak jeżeli ciąża jest nie zagrożona można farbować włosy 🙂ponieważ farba nie przenika przez skórę,chodzi tylko o zapach ,żeby go jak najmniej wdychać.A jeżeli chodzi o moje włosy to na szczęście nie mam problemu z odrostami, bo po prostu nie farbuję włosów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na co dzień farbuję - i robię to regularnie raz w miesiącu. Ale w ciąży.. jakoś nie mogę się przekonać. Niby nikt nie potwierdził szkodliwości farby, ale... jeśli nie trzeba to po co?? takie moje zdanie. Dbać można o siebie omijając ten jeden szczegół - a i to dla zdrowia;p bo tak jak u mnie po comiesięcznym farbowaniu przez te 9 miesięcy ciąży włosy naprawdę odpoczną 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 Ja też nie mam problemu z farbowaniem włosów 🙂 bo nigdy nie farbowałam, a pod koniec ciąży mogą zacząć wypadać tak samo jak podczas karmienia piersią, więc po co je dodatkowo dobijać...?

Daria dopiero mi zasnęła... ale dzięki Bogu do min. 6 będzie spała 🙂 więc idę w jej ślady 🙂

Spokojnej nocy!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki 🙂
ja już po obiadku, dostałam weny i narobiłam pierogów z truskawkami 😆 ,wyszły super,pojadłam że ho ho, umówiłam wizytę u gina na następny tydzień,wyprawiłam Amelkę do kolegi a teraz czas zająć się prasowaniem: 😉
miłego popołudnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehehe brzusie ja robiłam krokiety z kapusta i pieczarkami tez mie wena do pracy wzieła niedawno skończyłam właśnie je robić mojemu Marcinowi się zachciało wiec mu zrobiłam sama podsunełam mu pomysł a on uwielbia krokiety hehehe 😁 ale juz padam z sił plecy to mnie tak bolą a nogi nie wspomne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczynki 😉 a jak jak wyszłam o 7.30 z domu tak wróciłam dopiero 19.45... masakralny dzień.. Pierogów w prawdzie nie zdążyłam zrobić, ale 😉 jogurt z kwaśnego mleka i truskawek się udało;D

Jak tam się brzuszki czujecie?? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Gosia 🙂 ja czuję się ogólnie dobrze tylko ostatnio wieczorami jakoś dziwnie drętwieją mi nogi i zupełnie "nie wiem co z nimi zrobić" bo każda pozycja mi przeszkadza 🥴
to był męczący dzień ,chyba czas się położyć 🙃
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka mi też nogi drętwieją wieczorami... i w sumie stwierdziłam, że to od dodatkowego obciążenia, bo przy Kubie też tak miałam... teraz drętwieją, zaraz się skurcze zaczną;p
masakra po prostu...

też chyba się kładę bo potrzebuję dużej dawki snu 😉 buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...