Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry Brzunie 🙂)
Piszcie ile już przytyłyście bo ja 4 kg 😮 a gdzie tam jeszcze do końca 🤔
z pierwszym dzieckiem przez całą ciąże przytyłam 20 kg ,zrzucenie wagi zajęło mi rok:blush 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

  • Mamusia
No ja na razie nie moge powiedzieć, że mam coś na plus, no moze jakies 0,5kg 🙃 dopiero nadrabiam spadek wagi z początku ciąży, kiedy rzygałam jak kot 😮 schudłam wtedy jakies 3 kilo, a teraz waga powoli rosnie i na razie jest 49,5 kg. Ale brzusio coraz większy, więc myslę, że teraz dopiero zaczne "rosnac" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze chciałam mieć 160 😉 niestety bozia dała mi 12 cm więcej.. wrr;p ale ostatnimi czasy walcze z moim kompleksem i zaopatruję się nawet w buty na wysokim obcasie;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wracając do wagi, to drobna może i troche jestem, ale cycki to mi tak wywaliło że masakra 😮 jak tak dalej będą rosły, to nie tylko brzuch bedzie mnie ciągnął do przodu 😉 mąż zadowolony, a ja niebardzo, bo całkiem niedawno zaopatrzyłam sie w biustonosz, który juz pasowałoby wymienić, bo jest maławy 😮 ehhh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś absolutnie się nie nabijam - uwielbiam jak stane w okół osób dużo wyższych ode mnie. No po prostu uwielbiam to uczucie 😉 a jeszcze jakbym mogła miec obcasy i musiec patrzec w górę rozmawiając z kims to już w ogóle;D radość na całego;p

a tak do rosnącego biustu.. mi w poprzedniej ciaży tez bardzo urósł.. gorzej, że jak skończyłam karmić bardziej zmalał i w ten sposób obniżył się o 2 piętra;/ Teraz znów rośnie.. trzeba się bedzie za ćwiczenia wziąść ostro bo strach pomyśleć czym to się może skończyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dziewczyny tak to chyba jest że chciałybyśmy to czym nas natura nie obdarzyła... ja mam 164 cm i też chciałabym trochę więcej by móc spokojnie chodzić w butach na płaskim, bo tak to czuję kompleks wśród wyższych osób w dodatku jak przytyję to już masakra jest...
ale co tam- ciąża nas przynajmniej usprawiedliwia 😉 😉, co tam kilogramy ważniejsze jest zdrowie naszych maluszkow i nas samych prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do biustu to ja mogłabym cały czas być w ciąży...hehehee 😁
pierwszą rzeczą którą"tracę" gdy chudnę są właśnie cycki więc przynajmniej teraz mąż ma uciechę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
Wróciłam od lekarza. Słyszałam bicie serduszka mojego maleństwa 🙂 Cudowne uczucie!
Jestem jakaś śpiąca, mogę spać w dzień.
Co do biustu mam większy i inwestowałam ostatnio w większy stanik miseczkę D.
Uciekam :*** Miłego wieczoru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...