Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

z piekarni to nie to.... takie domowe są najlepsze, nie żałuję sobie jagód i zjadam jeszcze gorące...
dostałam jagódki wczoraj od mamy miałam robić pierogi ale bułki zostały przegłosowane przez resztę rodzinki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
poprawka linków .

http://picasaweb.google.pl/112642762168847547414/Ubranka?authkey=Gv1sRgCIqQ05OO2NOkPQ#

http://picasaweb.google.pl/112642762168847547414/Ubranka02?authkey=Gv1sRgCIOgueD-25KyBw#

i lista ubranek :

19 body na krótki rękaw
6 body długi rękaw
7 półśpiochów
14 śpiochów
3 dresy ( spodnie + bluza )
20 kaftaników
20 pajacyków
7 bluz
5 sweterków
10 par spodni
6 sukienek
4 pary butów ( 2 pary adiadsków "adidas" , buciki do chrztu , kozaczki zimowe )
2 szlafroczki
1 śpiworek do spania
10 par skarpetek
5 par łapek niedrapek
1 rękawiczki na zime
1 opaska
7 par rajstopek
17 czapeczek
1 czapka z daszkiem
3 kombinezony zimowe
2 rożki nieusztywniane
1 okrycie kąpielowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia bez przesady; są normalne jak to w ciąży...na co dzień miewam z nimi kompleksy 😉
Iwonka mój brzuszek zaczyna teraz"doganiać" dziewczyn w tym tygodniu ciąży, znacznie się powiększył 😉 ale ja cała też... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w sumie to powiem wam ze ja sie zaczynam martwic:/ ponieważ moja dzidzia tak jak od 20 tyg była ruchliwa i kopała tak teraz nie bardzo jej sie chce i może poczuje ją raz na dzień a co do brzuszka to mam duży wieczorem a rano jak sie obudze to jest o wiele mniejszy, oczywiscie dziennie pije 3 litry wody nie zwracajac uwagi na inne napoje po prostu 3 litry wody to dzienna porcja soków i herbat nie licze, ale powiedzcie mi czy wy macie podobnie bo staje sie mi to jakies dziwne jak do tej pory brzuszek rósł tak teraz nie wiem co jest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie Emilka my wciąż czekamy na Twój brzuń!!!!!!!!!
Kajusia chyba każda z nas tak ma ze wieczorem brzuszek jest większy niż rano .....
a skoro czujesz ruchy (nawet jeśli słabe) to znaczy ze wszystko w porządku z maleństwem nie martw się na zapas, brak aktywnosci mógł być spowodowany upałami...
moja malutka dziś też "odżyła" i wreszcie mnie mocno kopie (a ja to uwielbiam)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pewnie macie racje 🙂 wizyte mam dopiero 30 lipca wiec zobacze co sie dalej bedzie działo z brzusiem 🙂 ale kopniaki od malutkiej są przeeee urocze az mi sie nie raz śmiać chce z tego dziwnego uczucia,a co do tycia to caly czas czuje ze ja bardziej tyje niz moj brzusio yyyh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...