Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

Emilko na 53 prezentowały się łabędzie ramiona naszej Gosi 😜 ja to coś ok 35 strony (nie wiem bo z każdym postem to się zmienia)
Kajusia ja unikam słońca bo nie chcę aby zostały mi plamy po opalaniu, a i tak już jestem fajnie przybrązowiona... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123----> no wlasnie ja tez opalalam sie ale tylko z zakrytym brzuszkiem, z tym ze mi wystarczy godzina na slońcu i juz jestem brązowa 🙂 ale teraz wybieramy sie nad morze i obawiam sie własnie tych upałów, no ale wypoczynek na brzegu w falach i przyjemnym słoneczku to sam relax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwona to papa napisz jak ci wyszly 🙂
Iwona wiesz co nie wiem czy nie wskazane ja jak na razie plam nie mam a skoro mój gin. mi tak powiedział to znaczy ,że można z umiarem.Ale zwróćcie dziewczyny uwage ,że slońce z roku na rok nie opala tylko parzy 😉 i nawet odrobina na słońcu i już człowiek jest poparzony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nooo Iwonkaa napisz jak Ci wyszły 🙂
ja co do opalania to nic mi nie wychodzi, plam nie mam a mam w brzuszku dziewczynke 🙂
co zawsze mówią ze jak kobieta w ciąży z dziewczynką to zmienia się na twarzy i brzydnie:/ heh
oki papa i miłego dnia życze wam brzuszeczki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nooo Iwonkaa napisz jak Ci wyszły 🙂
ja co do opalania to nic mi nie wychodzi, plam nie mam a mam w brzuszku dziewczynke 🙂
co zawsze mówią ze jak kobieta w ciąży z dziewczynką to zmienia się na twarzy i brzydnie:/ heh
oki papa i miłego dnia życze wam brzuszeczki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja ma 3 latka i każde dziecko jest inne moja się ciesz jak dostanie kucyka pony (z czego ma już całą kolekcję 🙂)puzzle czy klocki edukacyjne 🙂ostatnio dostała domino z obrazkami z bajki kubuś puchatek i też się cieszy 🙂Angelka uwielbia takie cos jak puzzle czy inne układanki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...