Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

  • Mamusia
🙂 a ja sama zostałam i mam sobie poleżeć 🙂 jedyne co dziś zrobiłam to obcięłam Damiana 😉
A wszystko on posprzątał, nawet naczynia pozmywał 😜

Gosiu fajna tunika 😉 a co do plątania się pod nogami to rozumiem doskonale 🙂 Daria tylko do mnie do raczkuje, albo dojdzie przy ścianach i łapie mnie za nogi 🙂 i tak potem krok w krok 😉

Madziu ja też już bez leków jestem 🙂 od wczoraj wieczorem 🙂 i mam zobaczyć czy się nie powtórzy 🙂

Anitko ja brałam w poprzedniej ciąży Fenoterol(teraz słabsze mi dali) i jak mnie mocno telepało (a telepało tak, że nie mogłam się napić wody ze szklanki) to dostałam Isoptin, który łagodzi te drgawki 😉 więc możesz się spytać lekarza 🙂

Pati witaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha 😁 mój też tydzień odpoczywa po umyciu naczyń;p;p a wypomina z pół roku 😁
To w takim razie liczę, że jakoś w tej tunice będę wyglądać i tylko buty sobie dokoptuje;p;p hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaż dziecku;p Mój się ogranicza do poinformowania mnie, że jak nie zrobię teraz to potem nie zdąży ostygnąć;p;p
ale cóż mu zrobię 😁 taka jego natura 😉 Nie ma co narzekać - jak trzeba to nie pozwoli palcem kiwnąć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm.. Magda moim zdaniem to nie ma co współczuć;p dokładnie tak jak druga Magda mówi w ciemno się nie wiązałyśmy 😉
Każdy ma swoje wady i zalety;D My niestety też ;p;p

Madziuś - poodkurzałabyś też u mnie.. bo na tym się zatrzymałam i nie mogę ruszyć;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzunie 🙂
My po zakupkach 🙂 kupiłam koszulę rozpinaną na piersiach i szlafrok. Jeszcze muszę dokupić jedną koszulę i kapcie.
Mój ktosiek od samego rana skacze, w nocy nie mogę spać ;/ wrr.. a dziś do tego wszystkiego bolała mnie strasznie głowa. Muszę chyba powędrowac do lekarza bo te ciepło co mi się robi to trochę dziwne jest i spać mi nie daje.
Buziaczki :**** zajrzę później .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gocha chetnie bym poodkurzała ale nie znam adresu a nie chce krążyć w kółko 😁 😁

a jeśli chodzi o odkurzanie moja jak była malutka to tylko przy odkurzaczu najszybciej usnęła 😁 😁a teraz ja odkurzam jednym a ona drugim takim specjalnym do zbierania sierści 😜 🙂 i ma cholerną frajde 😁

Dorota po prostu na zmianę pogody cię głowa boli lub od zakupów 😜 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba się odkurzacza nie boi 😉 był taki okres ale to dlatego, że korzystałam z odciągacza katarku podpinanego własnie do odkurzacza więc nie kojarzył mu się najlepiej.. teraz to by mi go wyrwał i sam odkurzał dlatego robię to kiedy on śpi 😉
Magda spadaj - odkurzyłam sobie sama;p;p

Dorota ból głowy to nawet na pewno od zmiany pogody albo od zakupów... ja też miałam ostatnio takie dwa ciężkie dni..
A co masz na myśli mówiąc "ciepło co mi się robi"?? Masz takie jakby napady gorąca?? Bo to też może być reakcja osłabionego organizmu na zmianę pogody..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Ty mówisz;p nie ma nic gorszego niż wieczne zbieranie zabawek;p;p a Kuba też roznosi i rozrzuca po całym domu..
Ja tam wolałabym okna umyć.. no niestety teraz mam świadomość, że nawet jeśli to zrobię to zaraz i tak będą całe w łapkach..
ehh.. ściany też już są w łapki;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...