Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

czekam już 4 min 😠 😜
jak tam minął dzień 🙂 mnie teraz moje maleństwo znowu daje czadu "tam" na dole.. 😁 cały dzień była mało aktywna a teraz smyra mamusię 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Ty Madzia mojego nie ma i nie będzie właściwie do listopada...aż do ostatków...mam nadzieje ze chociaż rodzic w sobotę nie będę... 😁 oby w domu był jak mnie złapie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o zobacz a nawet nie patrzyłam jeszcze na jaki dzień tygodnia mi termin wypada, a tu poniedziałek... 🤪 więc możliwe ze będzie wcześniej...to Tobie na środę w takim razie... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tej porze na grilla 😁 przecież my kobiety w ciąży musimy prowadzić uregulowany styl życia i nie możemy zarywać nocy 😜 😁
ale rzeczywiście brzuchol chodzi okropnie 😞 nie wiem czy jest sens tu siedzieć i się denerwować 😠 jak mamy czekać po kilka minut na wyświetlenie strony... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka 🙂
nie wyspane! przynajmniej ja 😜 jak to zwykle w soboty bywa śpię jak na szpilkach...nie lubie jak mężusia w domu nie ma...i to tak mam już od 8 lat...(no może z wyjątkiem postu 😁)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby tylko nie teraz hehe 😁
kurczę boję się tej cesarki, cały czas myśle czy mi sie mała obróci czy nie...w sumie już nie długo zostało potem będzie coraz mniej miejsca ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie o to chodzi...po prostu nie znoszę jakichkolwiek zabiegów, na widok strzykawki robi mi sie słabo, w życiu nie miałam jeszcze welflonu... 🥴 i wolałabym jeszcze nie teraz...do tego ci wszyscy ludzie na sali operacyjnej...anestezjolog ze strzykawą...brrrr
ale jak będzie trzeba to jakoś przeżyje dla mojej niuni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...