Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

hej laseczki 😉 My się właśnie mordujemy z Kubkiem bo spać nie chce.. 😞 a powinien bo mało w dziń spał...
Dzidzia kopie jak szalona 😉 🙂 co mnie cieszy ;p;p
no i jak Kuba uśnie to musimy zakupy jeszcze zaliczyć... wrrr.. przynajmniej się trochę chłodniej zrobiło..
Jak tam u Was?? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej laseczki 😉 My się właśnie mordujemy z Kubkiem bo spać nie chce.. 😞 a powinien bo mało w dziń spał...
Dzidzia kopie jak szalona 😉 🙂 co mnie cieszy ;p;p
no i jak Kuba uśnie to musimy zakupy jeszcze zaliczyć... wrrr.. przynajmniej się trochę chłodniej zrobiło..
Jak tam u Was?? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie Madzia.. on ma stały rytm dnia.. tylko zwyczajnie nam się przeciągło trochę bo Grzesiek węgiel znosił i chyba Kuba przetrzymał ten najgorszy czas i teraz mu się wydaje, że śpiący nie jest...

A co do praktyk... jak będzie to się dopiero okaże 😉 Jutro idziemy w teren na wywiad do jakiejś tam rodziny... no i nie muszę na 8 wstawać bo w sądzie mam być dopiero na 12.30 😁

uff.. ja też się wyskakałam dzisiaj z Kubkiem w "parku" 😉 powinien być tak zmęczony a tu nic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałam mu herbatkę.. może przyśnie pieron mały.. w sumie duszno to może pić mu się chce a jeszcze darł ryjka to tym bardziej;p

Madzia bo jak ja wchodzę na forum to nie wiedzieć czemu wszystkie dziewczyny przestają pisać... Nie lubią mnie chyba i muszę się zacząć obrażać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... To przygotujmy serię pytań m.in. dlaczego nas nie lubią;p;p i niech nam napiszą jak nas nie będzie;p
Młodego nie słychać.. muszę kuknąć do niego i jak śpi jechać po pampersy bo ostatni zużyliśmy właśnie... No i siostrę sprowadzić znów muszę bo teściowa jutro na badania idzie i nie chcę, żeby leciała do domu z wywieszonym jęzorem, żebym ja mogła na te praktyki zdążyć.. Na wszelki wypadek niańkę załatwiam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny jestem Wy pewnie już smacznie sobie śpicie ... o 22.30 wróciliśmy z tesco, przygotowałam udka na jutro i tak mi zeszło...
Wy to byście się zaraz foszyły o byle co 😜 spokój moje drogie panie, ja jak mam coś napisać to piszę oby tylko dać o sobie znak że żyję i pewnie czasami zanudzam ale jestem aktywna-a jakże haha 😁... 😜 😁

tylko może kiedyś będzie tak że się zgramy by popisać w tym samym czasie 😁
uciekam spać,życzę Wam dobrej nocy, i miłego jutrzejszego dzionka- ja rano pędzę z Amelką do fryzjerki, trzeba trochę podciać włoski przed szkołą 😉 papatki moje drogie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra;p to ja już nic nie mówię 😁 Pati wybaczone masz! 😁

No a ja tak z rana wpadłam się przywitać i uciekam.. zanim pojadę na praktykę to muszę mojemu kawę zanieść w termosie bo prądu nie ma bidok jeden;p;p

Buźki na cały dzień i do wieczorka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane 🙂
co u Was?? Pati szkoda, że u nas żadnej burzy nie było... całą noc się męczyłam... nie było czym oddychać a na zewnątrz było 23 stopnie o 3... ciągle okno otwarte na oścież a Darię trzeba było wilgotną pieluszką przykryć żeby jakoś spała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...