Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

WRÓCIŁAM..ZAŁATIŁAM WSZYSTKO TO CO CHCIAŁAM 🙂A TERAZ OBIADEK GOTUJE ...DZIŚ GROCHÓWECZKA 🙂TO JUZ OSTATNIA NA DŁUŻSZY CZAS 🙂TRZEBA KORZYSTAC..PÓKI JEZSZCZE MOŻNA 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anita gratuluję córki 🙂
Ja byłam w szpitalu bo wyleciało ze mnie dużo śluzu z krwią. Zbadała mnie lekarz zrobiła zapis KTG i odesłali do domu.Bo skurcze są ale nie takie duże żeby był to poród. Szyjka się rozwiera i dlatego też leci mi śluz z krwią. I jeśli nie urodzę do 20 to do szpitala na badania. I zobaczymy co dalej. Ale czuję że szybciej tam wrócę bo boli mnie strasznie podbrzusze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamuśki, no rozgadalyscie sie troche od wczoraj wieczora, mialam troche do nadrobienia 😉 Gosiu witaj, masz przeuroczego synka, zazdroszcze Ci. 😜
Anitko, gratuluje córeczki.
Teraz na mnie pora a tu dalej nic, juz 4 dni po terminie i nic sie nie zapowiada zeby cos bylo na rzeczy, ktg super bo dzisiaj bylam ale mala jeszcze nie chce nas zobaczyc. Dzisiaj tez wreszczcie kupilismy wozek i go zlozylismy takze zostalo nam tylko czekac..... Kolejne ktg mam w piatek i chyba wtedy zapadnie decyzja co ze mna dalej....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Mamuśki.. padam...
Mati wisi na cycku cały dzień, Kub ponieważ dzielnie to znosi wymaga, że go usypiać będę..
Plecy mi już odpadają.. nie mam na ni siły.. Już po pierwszym dniu w domu w depresję wpadam...;(
Kocham ich jak nie wiem ale czasem brakuje mi sił...

Anitko gratuluję córci 😉 Ale jak mogłaś mnie wyprzedzić???:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...