Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

magda123 napisał(a):
oj Gocha nie narzekaj zabrał cię wczoraj na zakupy przecież 😁

zaraz sie ubieram bo jedziemy chrzest załatwić 🙂
wiecie ,że mi ubrania na balkonie zamarzły 😁 😁 😁
Bo jest zimno znowu termometry na - masakra a już tak fajnie było .ja na wakacje będę chrzcila mała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

magda123 napisał(a):
a ja chce teraz póki mamy kase bo potem to wiecie rozejdzie się 😜

oj Gocha ale twój cie zawiózł na te zakupy 😜
No tak masz racje,a my dopiero co skonczylismy remont łazienki i tyle kasy poszło masakra,wiecej niż przeznaczylismy,także na pózniej przeniesiemy chrzciny-a ja chyba będę robić w lokalu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
też bym tak chciała ale to więcej wyniesie 🙂 to dużo gości??
Ok 30 osób może wiecej i to sama bliska rodzina-wiem ze to trochę kosztuje ale w domu robić to masakra gdzie ja ich pomieszcze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny jak romantycznie u Was w walentynki, róże, winko, pizzeria...a ja dostałam UWAGA ....długopis 😁 😁 😁 😁
bo mój był dzis na szkoleniu i przywiózł 😉
szczerze mówiąc to nigdy nie obchodziliśmy walentynek wolimy polski dzień zakochanych 🙂
a teraz news z ostatniej chwili mojemu zbanowali konto na grze na 5 dni 🤪 🤪 a wkur..y że hej 😁 😁 aż poszedł spać więc ja mogę sobie trochę posiedzieć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieprzone walentynki.. mój oczywiście miał w dupie.. ja kupiłam wino.. i co z tego? skoro on się wkurwiał bo mu się reklamy włączały a film chciał obejrzeć...
Dałam mu dysk.. ucieszył się.. tylko po co dałam mu wczoraj? Dzisiaj zamiast siedzieć razem bo rocznicę mamy mój poinformował mnie, że jedzie do kolegi po filmy.. beczeć mi się chce...
Ja tak naprawdę walentynki nie dostałam od niego nigdy... kwiatka tylko raz - jAK SIĘ OŚWIADCZAŁ! i pewnie nigdy już nie dostanę...

dupa. biorę się za coś... prasowania góra, pisania w cholerę.. mam czym głowę zająć nie będę się zastanawiała nad jebaną rocznicą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...