Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

  • Mamusia
...znów zagłosowane na Zuzię... 🙂 🙂
Zamówiłam Małej matę 😉 - przydałaby się już wcześniej - ale nie mogłam się zdecydować i nie miałam czasu, żeby coś wybrać. Ale przyda się później do siedzenia.....
http://allegro.pl/mata-plac-zabaw-tiny-love-promocja-i1451058586.html
Mąż zarejestrował rano Małą do lekarza - zobaczymy czy będzie szczepiona czy nie....???.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ WSZYSTKIM 🙂MY SIE WŁASNIE WYBIERAMY NA SZCZEPIENIE MAMY NA 13:40...AŻ SIĘ BOJE 😞OSTATNIO BARDZO ZLE TO ZNIOSŁA 2 DNI GORĄCZKOWAŁA I TAK PŁAKAŁA BIEDNA...MAM NADZIEJE ŻE DZIŚ BEDZIE LEPIEJ TO ZNOSIC 🙂ZOBACZYMY...TAKŻE UCIEKAM I SIĘ UBIERAMY....PA MIŁEGO DNIA 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak Majka zniosła szczepienie?bardzo płakała? jednak sie nie zdecydowalas na tą skojarzoną?ja chyba tez nie bede ryzykowac chociaz jak pomysle o tych 3 ukłóciach to mi ciarki wychodzą,,uffff jakos to bedzie. My 10 marca idziemy sie szczepic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiem Ci, że dzisiaj wyjątkowo dobrze to zniosła, popłakała ale szybko się uspokoiła nie tak jak poprzednio, bawi się, śmieje ,temperaturki nie ma -oby tak dalej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wielkimi krokami zbliżają się chrzciny i muszę wybrać sie na jakieś zakupy, ubranko dla Majki i wszystko do przygotowania imprezy...ja nie wiem jak pomieszcze 30 osób 😮
chcieliśmy w pobliskim lokalu ale akurat jest wesele a daleko nie będę dziecka włóczyć ,jakoś przeżyję ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...