Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

  • Mamusia
Cześć Mamusie 🙂
My też po szczepieniu - Pentaxim-1 wkłucie. Jednak lekarka zadecydowała zaszczepić - stwierdziła - że nie gorączkuje, przybiera na wadze, jest pogodna, a kupkę robi wprawdzie rzadką - ale 1-2 dziennie, więc można szczepić. Bo to już 9 tyg. od poprzedniego szczepienia.
Mała waży 6100g.
Oczywiście, jak zwykle nie obyło się bez jakiś problemów. Do tej przychodni chodzimy od stycznia - a poprzednia przychodnia nie przesłała karty szczepień....chciałam sama osobiście dostarczyć kartę z jednej przychodni do drugiej - ale uparta pani położna stwierdziła, że nie może mi wydać karty, musi przesłać pocztą. I dzisiaj, jak czekaliśmy na korytarzu mąż poszedł upewnić się czy już doszła ta karta - a tu zaskoczenie nie ma 😲 !!! - więc zadzwoniłam do tej poprzedniej przychodni - powiedzieli, że wysłali - czyli karta szczepień rozpłynęła się gdzieś po drodze..... 😠 wrrr Ale jakoś udało nam się zaszczepić (informacja o poprzedniej szczepionce była wpisana w książeczkę zdrowia dziecka).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonaa napisał(a):
co takiego zobaczyłaś,że aż nie wierzysz...? hehe nie szkodzi za literówki, ja znow reaguję z opóźnieniem bo mi internet strasznie cieżko dziś chodzi 🤔


jak to co, te bazgroły, ktore mnie jest ciezko rozszyfrowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka ja mam radiówkę i zależy od pogody....takie dziadostwo 😞 a chrzciny robimy w następną niedzielę tj. 6 marca
Anitko mnie dzisiaj zenerwowała ta lekarka co była przy szczepieniu, naskoczyla na mnie jak chciałam zapytać o te kupki ,że jak to ja się jej pytam? powinnam lepiej wiedzieć bo ona ich przecież nie widziała... 😮 byłam w szoku, powiedziała tylko że jak jest 1-2 dziennie to jest prawidłowo nawet jeśli są luźne, ważne żeby nie wodniste były...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej my tez po szczepieniu mała strasznie płakała ale nie goraczkuje troszke marudzila przed myciem bo rączki ja bolą po igle,teraz smacznie śpi .A waży 6070 bardzo ładnie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no widzisz Iwonka, wszystko jest ok z Majeczka, gorzej z moją, wczoraj znowu wywołalysmy po 4 dniach nie robienia ale musialm bo zaczela puszczac smierdzace baczki i sie denerwowala, tym razem szybko udalo nam sie wywolac, troche wspolpracowala, parła, zobaczymy co bedzioe dalej. Co do tej lekarki to ja bym ja zmienila, jak mogla Ci tak odpowiedziec? wkoncu to ona jest lekarzem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwonka1 napisał(a):
czesc Anitko, i jak Twoja mala sie miewa po tej szczepionce?

Szczepiliśmy się tak ok.19.30 na razie dobrze - zjadła mleczko i śpi. Zobaczymy jak w nocy. Poprzednią szczepionkę zniosła bardzo dobrze - nie miała żadnych złych objawów - oby teraz też tak było....
Ale dzisiaj troszkę płakała przy ukłuciu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwonka1 napisał(a):
hej Kama, to masz smoka malego 🙂 Ty karmisz piersia? bo jak na cyca to niezly smok, masz bardzo kaloryczny pokarm....
Hej moja mała to tylko na cycu 😉 i najlepsze jest to ze nie jest wcale taka żarta ☺️ bo chłopaki to jak pamietam to często cyca wolali a ona nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamusia1981 napisał(a):
iwonka1 napisał(a):
hej Kama, to masz smoka malego 🙂 Ty karmisz piersia? bo jak na cyca to niezly smok, masz bardzo kaloryczny pokarm....
Hej moja mała to tylko na cycu 😉 i najlepsze jest to ze nie jest wcale taka żarta ☺️ bo chłopaki to jak pamietam to często cyca wolali a ona nie 🙂


w takim razie co ty masz w cycu zeby tak wazyla dziewczyna i to tylko na cycu?. to spaślaczek mały 🙂 moja dość czesto je cyca ale krótko bo ciągle zasypia i ciezko jest ja zbudzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonaa napisał(a):
Iwonka ja mam radiówkę i zależy od pogody....takie dziadostwo 😞 a chrzciny robimy w następną niedzielę tj. 6 marca
Anitko mnie dzisiaj zenerwowała ta lekarka co była przy szczepieniu, naskoczyla na mnie jak chciałam zapytać o te kupki ,że jak to ja się jej pytam? powinnam lepiej wiedzieć bo ona ich przecież nie widziała... 😮 byłam w szoku, powiedziała tylko że jak jest 1-2 dziennie to jest prawidłowo nawet jeśli są luźne, ważne żeby nie wodniste były...

Iwonka- może ta lekarka miała jakiś zły dzień i nie miała się na kim wyładować - to na Tobie się to odbiło....wrrr
Nasza dzisiaj była super - sama przekonała położną (mimo braku karty), że należy szczepić. I pierwsze jej pytanie - to jak wygląda kupka i ile razy dziennie jest......Trochę jeszcze te kupki są nie ładne (ale powiedziała, że ważne - że są tylko 1-2 dziennie, a nie np. 5 bo to już biegunka). I kazała znów kolejny tydzień brać enterol na florę bakteryjną w jelitkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonaa napisał(a):
Kama przecież Twoja Nadia jest tylko 3 dni starsza od mojej Majci, dobrze waży jak na cyca 🙂
co Ty tam produkujesz hehe 😜
Hehe sama nie wiem 😮 cieszę sie ze dobrze przybiera bo ostatnio często ulewala i myślałam ze może być coś nie tak -a tu wręcz przeciwnie/tylko sie cieszyć my na mała wolamy pulpet 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no maskakra jakaś z tym internetem moim....nie da sie normalnie pogadać 😞
dobrze jednak że się tu praktycznie co wieczór spotykamy, przynajmniej nasze forum trochę odżyło 😉 i wiadomo co u kogo... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwonka1 napisał(a):
Kama jak noce u Twojej córci, przesypia cale czy budzi sie na cyca?
A to różnie Iwonka czasami sie nie budzi ani razu a czasami 2 lub 1 ale śpi spokojnie i to do 11 a u ciebie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamusia1981 napisał(a):
Iwonaa napisał(a):
Kama przecież Twoja Nadia jest tylko 3 dni starsza od mojej Majci, dobrze waży jak na cyca 🙂
co Ty tam produkujesz hehe 😜
Hehe sama nie wiem 😮 cieszę sie ze dobrze przybiera bo ostatnio często ulewala i myślałam ze może być coś nie tak -a tu wręcz przeciwnie/tylko sie cieszyć my na mała wolamy pulpet 🤪


z tym ulewaniem to nie wiem co jest grane...u nas jest tak ze kilka dni nie ulewa wcale a czasem nawet po każdym jedzeniu,ale nie mlekiem tylko już taką wodą....dziwne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...