Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

iwonka1 napisał(a):
no tez sie ciesze ze nie zapomnialysmy o forum, nie jest to to samo co w ciąży ale zawsze cos, a i wielkie dzieki ze zawsze na Was moge liczyc, za Wasze rady.


mam nadzieję,że te rady na coś się chociaż przydadzą 😉
a nie ma to jak pogadać z kimś kto ma dziecko w tym samym wieku i podzielić się spostrzeżeniami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamusia1981 napisał(a):
iwonka1 napisał(a):
Kama jak noce u Twojej córci, przesypia cale czy budzi sie na cyca?
A to różnie Iwonka czasami sie nie budzi ani razu a czasami 2 lub 1 ale śpi spokojnie i to do 11 a u ciebie?

do 11 rano?????????????? moja budzi sie w nocy raz lub dwa maksymalnie ale z reguły raz po około 5-6 godzinach snu a pozniej po 2,3 godzinach i wstaje ok 7 rano, nieraz uda mi sie ja jeszce uspac a nieraz nie wiec sobie lezymy, ona gaworzy, piszczy i takie tam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak tylko czymś się martwię to zaraz lecę do kompa ,zrzucam mojego i szukam po różnych "mamusiowych" forach co tam kobitki piszą 😉 czasem wyczytam za dużo ale lepsze to niż martwić się w samotności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonaa napisał(a):
iwonka1 napisał(a):
no tez sie ciesze ze nie zapomnialysmy o forum, nie jest to to samo co w ciąży ale zawsze cos, a i wielkie dzieki ze zawsze na Was moge liczyc, za Wasze rady.


mam nadzieję,że te rady na coś się chociaż przydadzą 😉
a nie ma to jak pogadać z kimś kto ma dziecko w tym samym wieku i podzielić się spostrzeżeniami 😉

masz racje, nie ma to jak druga mama, ktora najlepiej Cie rozumie i doradzi. Bynajmniej probuje stosowac Wasze rady, jak narazie na niewiele sie zdaly 🙂 ale nie zaszkodzily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwonka1 napisał(a):
no tez sie ciesze ze nie zapomnialysmy o forum, nie jest to to samo co w ciąży ale zawsze cos, a i wielkie dzieki ze zawsze na Was moge liczyc, za Wasze rady.
To prawda i w ciąży mialysmy dużo wiecej czasu by sobie posiedzieć i leniuchowac a teraz troszke mniej Ale dobrE o to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwonka1 napisał(a):
te cholerne kupki a raczej ich brak spędzają mi sen z powiek
Wiem co przezywaz Bo tez sie martwilam jakis czas temu jak mala nie robila-szkoda mój sposób sie nie spisał 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny nie martwcie się kiedyś musi się wszystko ustabilizować naszym maluchom, a jeśli dobrze rosną i są zdrowe to znaczy że nie dzieje się nic złego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anita123 napisał(a):
iwonka1 napisał(a):
te cholerne kupki a raczej ich brak spędzają mi sen z powiek

Iwonka Tobie spędza sen z powiek brak kupek - mi ich "duża ilość i zła jakość" - ufff....jakie to wszystko trudne ..... 🥴


a no trudne, jak widac kazda z nas ma jakis problem, oby nie bylo wiekszych problemów. Trezba byc cierpliwym bo wszystko minie, takze trzymajmy sie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamusia1981 napisał(a):
iwonka1 napisał(a):
te cholerne kupki a raczej ich brak spędzają mi sen z powiek
Wiem co przezywaz Bo tez sie martwilam jakis czas temu jak mala nie robila-szkoda mój sposób sie nie spisał 😞

Ty tez mialas problem z kupkami? i sok z jablek pomógł? u mnie niestety nie pomógł, nawet śliwki suszone nic nie dały, moze jem ich za mało, moze za mało daje jej pic bo dopiero teraz zaczelam jej dawac herbatki, a i tak nie jest łatwo bo woli cyca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałam problem z krostami u małej niedawno i mylam ja w krochmalu i dawałam wapno niby sie wszystko zagoiło a od 2 dni strasznie jej sie skórka łuszczy dziś zakupilam rożne płyny natłuszczajace i mam nadzieje ze będzie poprawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwonka1 napisał(a):
kamusia1981 napisał(a):
Dziewczyny sorki za błędy ale pisze z tel. Bo mała mi śpi na brzuchu ☺️

to twoja mala dopiero usnela? moja spi juz 2,5 godz.
Od 21 tak spi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonaa napisał(a):
Iwonka musisz nauczyć Natalkę pić więcej herbatki to jedyny sposób na łatwiejsze kupki, przynajmniej na razie...

nie mam za bardzo kiedy ja nauczyc bo jak sie budzi to chce cyca a po cycu juz nie chce pic, przed jedzeniem probuje jej dac to wypluwa, raz dziennie udaje mi sie ja napoic herbatka 90 ml ale tylko raz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamusia1981 napisał(a):
iwonka1 napisał(a):
kamusia1981 napisał(a):
Dziewczyny sorki za błędy ale pisze z tel. Bo mała mi śpi na brzuchu ☺️

to twoja mala dopiero usnela? moja spi juz 2,5 godz.
Od 21 tak spi 😉

rozpiescisz ja i nie bedzie chciala inaczej spac, moja tez lubi na mnie spac, w dzien to jest tak ze u mnie spi a jak ja odloze to zaraz sie budzi i tak wkolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwonka1 napisał(a):
Iwonaa napisał(a):
Iwonka musisz nauczyć Natalkę pić więcej herbatki to jedyny sposób na łatwiejsze kupki, przynajmniej na razie...

nie mam za bardzo kiedy ja nauczyc bo jak sie budzi to chce cyca a po cycu juz nie chce pic, przed jedzeniem probuje jej dac to wypluwa, raz dziennie udaje mi sie ja napoic herbatka 90 ml ale tylko raz


to i tak dużo wypija 😉 moja jednorazowo wypije 40-50 ml i więcej jej nie daję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...