Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

  • Mamusia
Iwonaa napisał(a):
iwonka1 napisał(a):
Iwonaa napisał(a):
Iwonka musisz nauczyć Natalkę pić więcej herbatki to jedyny sposób na łatwiejsze kupki, przynajmniej na razie...

nie mam za bardzo kiedy ja nauczyc bo jak sie budzi to chce cyca a po cycu juz nie chce pic, przed jedzeniem probuje jej dac to wypluwa, raz dziennie udaje mi sie ja napoic herbatka 90 ml ale tylko raz


to i tak dużo wypija 😉 moja jednorazowo wypije 40-50 ml i więcej jej nie daję


bo to po tym najdłuzszym snie w dzien wiec dziecko budzi sie spragnione, wypijala by nawet wiecej 🙂 ale zostawiam jej miejsce na mleczko bo zaraz po herbatce daje jej cyca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwonka1 napisał(a):
Iwonaa napisał(a):
Iwonka musisz nauczyć Natalkę pić więcej herbatki to jedyny sposób na łatwiejsze kupki, przynajmniej na razie...

nie mam za bardzo kiedy ja nauczyc bo jak sie budzi to chce cyca a po cycu juz nie chce pic, przed jedzeniem probuje jej dac to wypluwa, raz dziennie udaje mi sie ja napoic herbatka 90 ml ale tylko raz
to łyzeczką dawaj ja tak dawałam bo z butelki nie chciała a z łyzeczki zawsze coś tam zlecialo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
udalo mi sie ja napoic 2x80ml ale to raz czy dwa, myslalam ze po piciu herbatek zacznie sam robic ale niestety, chociaz szybciej udaje sie jej wywolac i widze ze prze, pomaga mi takze chyba jestemy na dobrej drodze,mam nadzieje. Dobra koncze o tych kupach.... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwonka1 napisał(a):
kamusia1981 napisał(a):
iwonka1 napisał(a):
kamusia1981 napisał(a):
Dziewczyny sorki za błędy ale pisze z tel. Bo mała mi śpi na brzuchu ☺️

to twoja mala dopiero usnela? moja spi juz 2,5 godz.
Od 21 tak spi 😉

rozpiescisz ja i nie bedzie chciala inaczej spac, moja tez lubi na mnie spac, w dzien to jest tak ze u mnie spi a jak ja odloze to zaraz sie budzi i tak wkolo
Powiem ci ze ja tylko na noc tak robię jak sie przebudzi to ja biorę i kolysam na brzuchu moment i śpi a ja jak nie mam nic do zrobienia to tak leze i oglądam tv albo tu zaglądam- mam jeszcze pranie do rozwieszenia i zaraz będę uciekać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anita123 napisał(a):
Ja przepajam herbatką z koperku - 50ml - pomiędzy każdym karmieniem - 1,5godz. po i 1,5 godz. przed kolejnym - bo Mała je mleczko tak co 3 godz. Ale moja je ten wstrętny Nutramigen....

ja tak nie moge sobie zorganizowac bo karmie na zyczenie, nieraz jest to co godzine a nieraz co dwie, trzy, zalezy 🙂 i tak jak mowie, moja nie bardzo za herbatkami przepada, woli cyca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anita123 napisał(a):
Ja przepajam herbatką z koperku - 50ml - pomiędzy każdym karmieniem - 1,5godz. po i 1,5 godz. przed kolejnym - bo Mała je mleczko tak co 3 godz. Ale moja je ten wstrętny Nutramigen....


Anitko ja też dużo przepajałam ale ze względu na brzydkie kupki ograniczyłam...i tak nie ma problemów z brzuszkiem ,nie jest jeszcze gorąco więc jej nie daje bo gdy wypije herbatkę to nie zje mi całego mleka... (nawet po 1,5 godź) zostawi tyle ile wypiła herbaty...
a moja też je ten śmierdzący bebilon pepti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamusia1981 napisał(a):
iwonka1 napisał(a):
kamusia1981 napisał(a):
iwonka1 napisał(a):
kamusia1981 napisał(a):
Dziewczyny sorki za błędy ale pisze z tel. Bo mała mi śpi na brzuchu ☺️

to twoja mala dopiero usnela? moja spi juz 2,5 godz.
Od 21 tak spi 😉

rozpiescisz ja i nie bedzie chciala inaczej spac, moja tez lubi na mnie spac, w dzien to jest tak ze u mnie spi a jak ja odloze to zaraz sie budzi i tak wkolo
Powiem ci ze ja tylko na noc tak robię jak sie przebudzi to ja biorę i kolysam na brzuchu moment i śpi a ja jak nie mam nic do zrobienia to tak leze i oglądam tv albo tu zaglądam- mam jeszcze pranie do rozwieszenia i zaraz będę uciekać


hej to ty lezysz teraz??? ale wygodnisia z Ciebie haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chociaż ostatni Iwonko - podsunęłaś mi myśl, że te kupki są zielone od koperkowej herbatki i .....w weekend dawałam jej samą wodę (nie chciała pić.... 🤨vwoda nie dobra - bez smaku...) i kupki zrobiły się żółciejsze..... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anita123 napisał(a):
chociaż ostatni Iwonko - podsunęłaś mi myśl, że te kupki są zielone od koperkowej herbatki i .....w weekend dawałam jej samą wodę (nie chciała pić.... 🤨vwoda nie dobra - bez smaku...) i kupki zrobiły się żółciejsze..... 🙂


no ja też to zauważyłam i dlatego kiedyś odstawiłam, na pewno kolor od tego zależy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonaa napisał(a):
dziewczyny zazdroszczę Wam tego cyca....ta bliskość z dzieckiem...też bardzo chciałam karmić ale się niestety nie udało 😞


fakt, to cos wspanialego i wygodne tez 🙂 bo w nocy nie musze wstawac i robic butli tylko przystawiam ja do cyca i zaraz usypia.
A Ty dlaczego nie moglas karmic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwonka1 napisał(a):
Iwonaa napisał(a):
dziewczyny zazdroszczę Wam tego cyca....ta bliskość z dzieckiem...też bardzo chciałam karmić ale się niestety nie udało 😞


fakt, to cos wspanialego i wygodne tez 🙂 bo w nocy nie musze wstawac i robic butli tylko przystawiam ja do cyca i zaraz usypia.
A Ty dlaczego nie moglas karmic?


co do nocnego wstawania to akurat nie narzekam bo śpi do 6- a ostatnio nawet do 7 (nie jest wcale głodomorek)
a karmić nie mogłam bo mi brakowało...zaczęłam dokarmiać nanem ale dostała skazy i tak przeszliśmy na bebilon a od piersi odstawiłam całkiem bo jak skosztowała butli to cycem tylko się złościła, szarpała..a po drugie myślałam że to może przeze mnie dostała tych krostek bo coś zjadłam i dałam sobie spokój...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwonka1 napisał(a):
Iwonaa napisał(a):
dziewczyny zazdroszczę Wam tego cyca....ta bliskość z dzieckiem...też bardzo chciałam karmić ale się niestety nie udało 😞


fakt, to cos wspanialego i wygodne tez 🙂 bo w nocy nie musze wstawac i robic butli tylko przystawiam ja do cyca i zaraz usypia.
A Ty dlaczego nie moglas karmic?

Ja też bardzo chciałam karmić piersią - miałam dużo pokarmu, a Małą przepadała za swoim cycusiem. Ale cóż chyba błąd lekarki....odstawienie na butelkę....ale już tak musi być.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...