Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

Pati200 napisał(a):
tez tak mam 😞
WIESZ ŻE JA JESZCZE NIE SPAKOWAŁAM TORBY DO SZPITALA 😞 JAKOŚ NIE MOGĘ SIĘ ZA TO ZABRAC 😞 ALE W KOŃCU MUSZE BO JAK MNIE ZŁAPIE TO MÓJ NIE BEDZIE WIEDZIAŁ CO GDZIE JEST 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

  • Mamusia
Pati200 napisał(a):
bo przez moj brzunio nie moge sapać biodra mi drentwieja w nocy ehh dobrze ze jeszcze 2 tygodnie nie całe do porodu bo juz nie daje rady 😞hej Anitka jak tam samopoczucie co u ciebie słychać??? 🙂

czuję się nawet dobrze, oczywiście po powrocie ze szpitala cały czas leżę, brzuch nie twardnieje, ale cały czas pobolewa, bolą mnie bardzo kości miednicy przez bardzo nisko położoną już od 30 tc główkę, a i biodra też mi drętwieją - ale to tak musi już być.
witaj Kama - te skurcze są napewno strasznie uporczywe ja miałam może ze 3 razy i faktycznie nic miłego
Dziewczynki jakoś wytrzymamy te nasze bolączki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anita123 napisał(a):
Pati200 napisał(a):
bo przez moj brzunio nie moge sapać biodra mi drentwieja w nocy ehh dobrze ze jeszcze 2 tygodnie nie całe do porodu bo juz nie daje rady 😞hej Anitka jak tam samopoczucie co u ciebie słychać??? 🙂

czuję się nawet dobrze, oczywiście po powrocie ze szpitala cały czas leżę, brzuch nie twardnieje, ale cały czas pobolewa, bolą mnie bardzo kości miednicy przez bardzo nisko położoną już od 30 tc główkę, a i biodra też mi drętwieją - ale to tak musi już być.
witaj Kama - te skurcze są napewno strasznie uporczywe ja miałam może ze 3 razy i faktycznie nic miłego
Dziewczynki jakoś wytrzymamy te nasze bolączki 🙂
DOKŁADNIE...ALE TE BOLĄCE TO JEST MASAKRA 😞 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati200 napisał(a):
oj Kama musisz spakowac ta torbe spakujesz i niech sobie bedzie gotowa 🙂
MOJA LEŻY WYPRANA KOŁO ŁÓŻECZKA I PATRZY NA MNIE 🙂 A JA NA NIĄ SPOGLĄDAM I MYŚLE DOBRA TO PÓZNIEJ HEHEHE...DO WEEKENDU TO ZROBIE 🙂 ZRESZTĄ OKNA TEŻ NA MNIE CZEKAJĄ ALE POGODA JEST DO KITU BO PADA 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati200 napisał(a):
ja juz mam spakowane wszystko i mam z głowy jak mnie bole wezma to tylko bobra bede musiała zgolic 😁
PRAWIDŁOWO 🙂 A GOLENIE BOBRA TO TERAZ NIC PRZYJEMNEGO 🙂 😁 😁 😁 Z TYM WIELKIM BRZUCHEM 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
Pati200 napisał(a):
ja juz mam spakowane wszystko i mam z głowy jak mnie bole wezma to tylko bobra bede musiała zgolic 😁


a moim bobrem zajmuje sie mąż 😁 😁 😁 bo ja jakoś z lusterkiem nie umiem 😁 ☺️
TY TO MASZ DOBRZE JA WALCZE Z LUSTERM....I WIEM TO BARDZO NIE WYGODNE 🙂 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...