Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Moja córcia też miala szmery, byliśmy u specjalisty i to jest takie cos co bardzo czesto wystepuje u małych dzieci, samo zanika z wiekiem. Także nie martw sie !!!!! Z tego co mówił lekarz rzadko te szmery oznaczaja coś poważnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

Wesa ja to wszystko wiem.. niestety u mojej koleżanki synka takie szmery okazały się wadą.. dlaczego się tym martwię? Bo chłopczyk ma tę samą wadę co mój najbliższy kuzyn... Czyli stres większy bo wiem, że w rodzinie takie rzeczy już miały miejsce..
Cholera.. boję się umówić nas na to echo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!

Sprzedam pajaca świątecznego! 🙂

http://allegro.pl/na-swieta-swiateczny-pajac-pajacyk-gratis-bcm-i1358000890.html

pake dla dziewczynki http://allegro.pl/bcm-super-dla-dziewczynki-24szt-oryginalne-i1354363575.html

i pake dla chlopaka praktycznie nowa bo mam coreczke 🙂 http://allegro.pl/bcm-paka-dla-chlopaka-26-szt-oryginalne-i1344596272.html

w razie pytan zapraszam na gg! jesli ktos zdecyduje sie na kupno prosze dac mi znac ze z brzuszka to dorzuce jakis gratis 🙂

gg 20749246
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to znaczy, że mamy idealne starsze dzieci 😉
Ja jak się napatrzyłam co wyprawiała córka znajomych z młodszym bratem to aż mnie ciarki na samą myśl przechodziły;p Miejmy nadzieję, że tak będzie dalej 😉

ha! znalazłam sobie TVP seriale i szukam artykułów do pracy i oglądam jakieś powtórki;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja potrafi Michałem rzucić np. o kaloryfer 😜

A pisanie nie idzie 😞 mam temat "Ewolucja zawodów" i nie mam z czego pisać.. ma być 7-8 str.. ja mam 1,5... nie mam bibliografi - jedynie książkę tego wykłądowcy a on tam ma 8 str ale a5 a ja mam napisać a4... w necie wyskakuje tylko furmanek więc mam problem.. a w bibliotece nic na ten temat nie mają..
z lic nie ruszyłam 😞
Teraz szukam artykuł na socjologię.. jak znajdę to chociaż tę jedną pracę powinnam bez większych problemów napisać. ale lipa straszna jest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati w nocy też... a zaczynał coś gadać 😉 już nie tylko stękanie i wrzask 😉 leżał rozebrany na łóżku i uśmiechał się do czegoś i zaczął lekko "zagadywać" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde - muszę melko odciągnąć dla małego.. a on mnie tak wydoił, że nic nie leci.. ledwo 20 ml uzbierałam;( mam nadzieję, że uda się coś więcej zanim pójdę do lekarza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzina czasu a ja ledwo 80 ml z obydwu cycków wyciągnęłam 😮
chyba kupię sztuczne na wszelki wypadek... i tak się musi przyzwyczajać bo za tydz jadę na zjazd...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...