Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

hej kobietki 🙂
a ja prawie nic nie jem takiego żeby małej nie zaszkodziło a zresztą Ona juz prawie nie chce cyca i mało co z niego possie ,pokarmu już prawie nie ma... 😞 a i tak dostała na twarzy kilka czerwonych krostek (nie wiem czy to potówki? bo jak je to strasznie sie siłuje i ma spocony cały nosek i czoło, i koło ust ma jeszcze od smoczka... 🤨
ja natomiast zaprzestałam ćwiczeń bo strasznie rozbolała mnie ta rana krocza,już nie czułam nic a teraz mam opuchnietą i mam na niej jakiś zgrubienia...do tego szczypie....chyba się załatwiłam tymi wygibasami.... 😞
jak się na dobre wygoję to dopiero zacznę myśleć nad sylwetką 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

  • Mamusia
Iwona 🙂 witaj, Kinga też ma krostki... I one znikają same 🙂 Daria tak miała do 3 miesiąca... A co do zgrubień to szwy Ci wychodzą 🙂 mi po porodzie z Daria położna zdejmowała i jeden mnie bolał to tylko przycieła, a po kilku tygodniach też zaczął wychodzić... I się wystraszyłam... Ale mi wytłumaczyła, że tam został kawałek i teraz się wybija... Jak Cię bardzo bolą to popros żeby Ci je wyciągnęła do końca... Mi ten jeden przez tydzień wychodził... Teraz się nie dałam 🙂 i wyszły mi same... I całe w 4 tygodniu po porodzie 🙂 ale teraz mnie lepiej z szyła 😉
Madziu ja też jem z płatkami albo popijam ciasteczka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia moje szwy miały być rozpuszczalne...z Amelka pamiętam ze mi same wyszły (i to było widać) a teraz nic mi nie wychodzi...a boli jak cholera...
jak mnie zwykłymi zszyli i nie powiedzieli ze trzeba zdjeć to ich chyba pozabijam 😠

co do krostek to jak śpi zupełnie bledną ,najgorzej jest po jedzeniu wtedy staja sie czerwone i bardziej widoczne, wyglądaja jak tradzik ,najwiecej ich na czole ,nosku i wokoło ust, nie wiem co zastosować by pomóc małej, we wtorek mamy wizytę w poradni neonatologicznej ale nie wiem czy tyle czekać?...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwona... U mnie też nie było widać... A po dwóch czy trzech dniach pękło i zaczął się wysuwać... Tylko ja to uciskałam przy kąpieli... A później myłam gąbką żeby szybciej wyszło, bo drażniło mnie przy chodzeniu...
A ja poprostu przemywam małej buzię przegotowaną wodą 🙂 a jak się tak poci to może mleko jest trochę za ciepłe... Daria tak reaguje do tej pory na za ciepła kasze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia uspokoiłaś mnie i wyglada na to że jest jak mowisz, zauważyłam na tym zgrubieniu czarny punkcik wiec chyba to szew się "przebija" a jeden już wyciągnęłam ale ból jest okropny, nie mogę siadać ani chodzić, zupełnie jak po porodzie...
to wszystko dziwne bo jak sie ładnie zagoiło to teraz taki numer że spod skory muszą szwy wyjść...paranoja 🤔
co do krostek to mam mieszane uczucia siostra mi powiedziała,ze może ma uczulenie na mleko modyfikowane ,jej córeczka ponoć dopiero po miesiacu dostała a jadła od początku, w ogóle nie była na cycu....teraz juz nie wiem co myśleć 😞
mam tylko nadzieję,ze nie będzie ich wiecej i ze to małej nie dokucza tzn nie boli czy coś...we wtorek się okaże jak pójdę do lekarza 🤨
dobranoc kobietki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mamuski 🙂
mam nadzieję,ze za Wami fajna niedziela bo moja była wyjątkowo zrypana... 😞
krocze boli jak diabli,mam wrażenie że szew mi pękł bo szczypie i się jakby rozchodzi na pół, muszę isć do gina 😞
Majka ma tych krostek coraz więcej (tylko na twarzy) zakończone jakby białym płynem....jutro odwiedzimy pediatre zobaczymy co powie 😞
do tego dopadła mnie jeszcze jakaś deprecha ,pokłóciłam się z moim.... zbliżają się święta, które będą inne niż co roku....tęsknię za Tatą.....jednym słowem załamka....cały czas beczę 😞
śpijcie dobrze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci Madzia,ze mam już dosć potrzebuje wsparcia i zrozumienia a on potrafi tylko mordę drzeć do tego te krostki Majki mnie załamują ,nie lubię maleństwa ciągać po przychodniach gdzie pełno zarazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo uważa że przesadzam i robie z igły widły i powinnam wziaść się w garść a ja się martwię i czasami mam ochotę pokrzyczeć i popłakać faceci niczego nie rozumieją ... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do krostek to dziwne ,myślałam,że to alergia ale nie wiem bo czytałam,ze wtedy są problmy też z brzuszkiem a moja nie ma żadnych objawów ,normalnie robi kupkę i śpi spokojnie tylko ta wysypka....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
no niestety ale facet czasem w ogóle nie myśli 😉 a teściowa jak reaguje na Majkę już nie buntuje Amelkę??


mówi jaka to ona piękna i w ogóle....a Amelki nie buntuje bo wie ze jej się już nie uda, osobiście jestem strasznie zadowolona z jej zachowania ,pomaga mi niesamowicie i widać,że uwielbia siostrę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonaa napisał(a):
co do krostek to dziwne ,myślałam,że to alergia ale nie wiem bo czytałam,ze wtedy są problmy też z brzuszkiem a moja nie ma żadnych objawów ,normalnie robi kupkę i śpi spokojnie tylko ta wysypka....


może mieć to od mleka 🙂 a co do Amelki to super ,że tak się przejeła rolą starszej siostry 🙂 moja tez by tylko brata całowała przytulała i nosiła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...