Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam Mamcie 🙂
I spadłyśmy na 2 stronę.
Oj dzisiaj miałam okropny dzień.....Nadia od 4 rano do 20 dała mi w kość. Nie wiem co jej jest - cały czas płakała. Była nakarmiona, przewinięta, przepojona koperkiem, "wietrzona przy otwartym oknie", nawet kupkę zrobiła odpowiednią - bo ostatnio robiła z wodą albo śluzem - a nie chciała spać. Cały dzień nosiłam i bujałam ją na rączkach....ufff. Teraz wreszcie wykąpaną i nakarmioną córeczkę uśpił tatuś.
Nie wiem co z tą jej alergią - chyba w piątek znów odwiedzimy lekarza (innego). Oczko nadal spuchnięte, zaropiałe i w ogóle cała buzia szorstka. Ciekawe kiedy to mleko dla alergików da jakieś efekty- Mała już piję 3 tydzień Nutramigen, a ja męczę się z odciąganiem pokarmu... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

cześć dziewczyny 🙂
u nas lepiej ,krostki znikaja po bebilonie nareszcie Majka zaczyna mieć gładziutka i bladą skorkę bo dotąd to to była jak tarka...lekarz nam powiedziałże po zmianie mleka nie nastąpi to od razu tylko w ciagu2-3 tyg. u nas jutro będzie tydzień jak mała je bebilon i efekty już są,.. 😉
niestety ciagle ma niewielki przezroczysty katarek i jej"chrypi" w gardle, nie mogę przez to spokojnie spać ,pediatra mówil że to też z alergii bo oskrzela miała czyste ale ja umieram ze strachu...w koncu minął już tydzień od wizyty.....(możliwe też że to od ogrzewania i suchego powietrza)...nawilzam czym się daje ale i tak Majka to źle znosi....
sypia mi do 4-5 rano więc jest ok oby tak dalej 🙂
ZDRÓWKA DLA WASZYCH MALUSZKÓW 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam fajną robioną maść na krostki.. bo Matiszka też miał buźkę jak tarka:/ Po kilku smarowaniach buźka znów gładziutka i piękniutka 😉

Co tam dziewczynki?
Czasu mam mało.. nie ma kiedy wpaść tak żeby na Was trafić i pogadAĆ... 😞 Kiedyż się tu znów razem spotkamy?? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć kobietki kochane 🙂
ja na krostki dostałam zwykłą maść witaminową i krem DERMASOL(bardzo tłusty)przy tej łuszczącej się teraz skórce jest idealny...., no i ELOCOM ale w ogóle go nie stosowałam bo to steryd ,buziunia wygląda już super ale przekonałam się,że te maści nic by nie dały, gdyby nie zmiana mleka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mamusie 🙂 u mnie ok, nadal walczymy z katarkiem NIEZASTĄPIONĄ FRIDĄ!
nIE wiem co ja bym bez niej zrobiła.... 😉
mąż chcąc mi zrobic przyjemnosć kupil mi wreszcie wymarzony aparat fotograficzny bo tym starym trupem już nie dawało się robić zdjeć...a ja zrobię sobie przyjemność jutro bo wybieram sie do fryzjerki...no i wracam powoli do ćwiczeń bo wyglądam jak "idź stąd i nie wracaj.." hehe 😁
Amelka też mi bardzo pomaga przy małej a Majka jak na razie grzeczniutka ,mimo zatkanego noska przesypia mi całe noce ,a w dzień jak nie śpi to leży i się rozglada oraz sobie cos po swojemu tłumaczy...(a potrafi czasem nie spać większą część dnia!!!!)
we wtorek pierwsze szczepienie, oby to dobrze zniosła 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam do Was szczęścia kochane jak mam dla siebie kompa to nikogo nie zastanę 😞 idę zatem bo mój już z miasta wrócil i siada na tą swoja grę 😞
może się trochę pogimnastykuję a potem sprzątanie bo jutro mam księdza po kolędzie... 😁
miłego dnia dla Was i Maluchów 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My w pon mamy usg bioderek 😉 a szczepienie we wtorek o ile jego katarek nie jest przeszkodą... 😁
Jeszcze udało mi się 😁 Bo szczepionkę, która w aptece kosztuje 150 zł dostałam za 50 😁
Ciotka-pielęgniarka ma je po 110 ale stwierdziła, że ode mnie weźmie 50 a resztę zostawia na witaminki dla małego od niej 😁 hehe lubię takie prezenty 😁

Matiszka właśnie chyba kupkę zwalił;p bo już czuć:P w końcu... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry 🙂
u nas jutro pierwsze szczepienie, pielęgniarki zaproponowały nam szczepienie płatne by zamiast trzech wkłuć było jedno.... słyszałam,ze jak raz zaszczepi się łączoną szczepionka to później też tak będzie trzeba... nie wiem co robić....co wiecie na ten temat?
o ile w ogóle ją zaszczepią bo ciągle ma ten katarek ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka ja szczepię tą płatną 😉 znaczy tą mniej skojarzoną 😜 bo jest taka jeszcze bardziej, która ma jeszcze mniej wkłuć ale słyszałam sporo negatywnych opinii na jej temat.
Kubciowi płaciłam, wkłuć nie było dużo i nic mu po szczepieniach nie było 😉
Teraz też wykupiłam już i jutro pierwsze podejście robimy 😉 Też nic nie wiadomo bo Matiszka katar ma:/ Ale Kubę szczepiłam z katarkiem.. (też miał taki mały ciągnący się non stop). Wiesz.. teraz się grzeje w mieszkaniach więc katar może być wynikiem zbyt suchego powietrza 😉 Pediatra oceni najlepiej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane... My nie kupowaliśmy i nie kupujemy... Te szczepionki stosowane są od 82 bodajże... A Darii i Kindze nic po nich nie było 🙂 a te 3 ukłucia nie są wcale straszne... I po zaszczepieniu wystarczy od razu przystawic do piersi lub dać butelkę i bebis zapomni 🙂 a i ja w dniu szczepienia nie kąpie, żeby nie drażnić myjąc 🙂
A dziś ważyłąm Kinie 😉 i już ma 5200g 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...