Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć MAMUNIE !!!
Jak po świętach - nie przejadłyście się ?
Ja troszkę się przejadłam - bo mogłam zjeść wszystko - mam 2 tygodnie przerwy od karmienia.
Ale to odstawienie od cyca - nie daje dużych efektów. W pierwszym tygodniu było już lepiej - krostki zaczęły znikać i mała zaczęła spać. A teraz znów jest wysypana na policzkach, ciągle się napina i płacze i ma jakieś dziwne kupki - jutro chyba jedziemy znów do lekarza 😞
Madziu123 byłaś już na szczepieniu i bilansie ze swoim Słoneczkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

magda123 napisał(a):
babolki powiem wam ,że smutno jak nie zaglądacie 😞 no cóż
Gocha a ty co w kulki lecisz??

Madzia ja ostatnio na kompa wpadam na 5 min dosłownie.. i to zwykle na skype z siorką pogadać... ale postaram się poprawić:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do krostek dziewczynki (bo z tego co pamiętam obie Iwonki o tym pisały) to mój Mati też ma problem... Kub też to przechodził. Może to być efekt źle dobranego mleka, uczulenia albo niedaj boże trądzik niemowlęcy.. W naszym przypadku wg dermatologa prawdopodobnie trądzik (u Kuby). Teraz Matiego atakuję wszystkimi możliwymi maściami i powoli dajemy radę 😉 Oczywiście sterydy to ostateczność i narazie nie korzystałam z maści na bazie sterydów. A i dużo się zaczęło poprawiać odkąd kąpię Matiszka w Emulsji i Olejku do kąpieli "Oilan" 😉 także polecam!

Z mniej przyjemnych rzeczy: zaczęła się nam robić ciemieniucha:/ ale zdusiliśmy w zarodku 😉 😁
Od kilku dni walczymy z katarkiem.. odciągać, sterimar i euphorbium... Może damy radę 😉

Z bardziej przyjemnych - Z sercem Matiszki wszystko w porządku! 😉 NIe robiliśmy w prawdzie echa ale osłuchiwała nas doświadczona kardiolog z prokocimia 😉 Matiszka już zagaduje i uśmiecha się 😉 co widać na zdj na nk 😁 tutaj nie wklejam bo nie mam czasu się bawić 😜

A więcej nie pamiętam 😜 A.. Karmimy się pół na pół 😉 trochę cyc, trochę butla 😉 i chyba zadowoleni z takiego obrotu sprawy jesteśmy 😉

A co tam u Was?? 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski, co u Was słychać, jak sie dzis czujecie?
Co do krostek mojej Natki to juz schodzą, pokazaly sie na dwa dni i juz ich nie ma 🙂 ciesze sie bardzo bo juz myslalam ze ma uczulenie na moje mleko ale na szczescie nie 😉
Mam do Was mamuski pare pytań jako do doswiadczonych, karmię małą cycem i dalej chce karmić ale wieczorami bywa to bardzo uciążliwe bo nawet 3 godz siedzialaby przy cycu z malymi przerwami, czy to znaczy ze wieczorem mam za malo pokarmu? nie chce jej dokarmiac ale chyba bede musiala bo to strasznie meczace i tak juz ponad 5 tygodni wytrzymuje.... poza tym ciągle sie prezy ale kupki robi miarowe 🙂 i to kilka dziennie, puszcza bączki 😁 takze z brzuszkiem jest chyba ok, tak myśle, staram sie unikac potraw,które mogą jej zaszkodzic. Dzisiaj wypróbowałam banana, zobaczymy czy jej zaszkodzi, mam nadzieje ze nie. Kurcze ja tak naprawde nie wiem co moge jesc a czego nie bo w necie pisza roznie, raz ze mozna nabiał, raz ze nie mozna, napewno unikam fasoli, grochu, kapusty, brokuł, cebule i kalafiora bo po nich sa wzdecia i nie jadam nic smazonego poza malym wyjatkiem wczoraj zjadlam 3 racuchy.
Ale sie rozpisalam,juz nie zanudzam. Szkoda ze Was znowu nie zastalam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja mała nadal spi wiec jestem ale znowu Was nie ma, smutno bez Was....
Nie wiem jak Wy ale ja mam juz dosc tego siedzenia w domu, nic poza domem nie widze, juz fioła dostaję. Zeby było juz ciepło, wyszłabym z Natalą na spacer a tak sie boje ze zachoruje i siedze i sie kisze z nia w domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewczynki 🙂
Madziu - jakoś doszłam już do siebie - robiłam badania - i nawet mam całkiem dobrą morfologię 😉
Iwonka - ja też już mam dosyć kiszenia się w domu - tym bardziej, że ja większość ciąży przeleżałam w łóżku, więc już ponad pół roku siedzę w domu 😞 Ale musimy z utęsknieniem czekać wiosny - i będzie cieplej i nasze maluszki będą większe 🙂
Szczepienie mieliśmy w ubiegły czwartek, następne 3 lutego.
Byliśmy dzisiaj u lekarza - mamy nową, robioną maść i nadal mamy jeść Nutramigen 😞 I chyba musimy się pożegnać z przejściem na mleczko z cyca 😞 😞
Jak Kobietki spędzacie Sylwestra?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki 🙂
My dzisiaj po drugiej wizycie u pediatry (INNEGO) który zalecił zmianę mleka na Bebilon Pepti, ponieważ te krosty rozniosły się już nawet na tułów, a na twarzy zaczął robić się jeden wielki strup, powiedział że to na pewno od mleka i stąd ta zmiana...zobaczymy mam nadzieję,że pomoże bo nie chcę by mi z dziecka robili królika doświadczalnego 😠
póki co zauważam,ze źle przyjęła zmianę....co prawda pije bez problemu ale nie spała mi prawie cały dzień, popłakiwała....widać było,że coś ją męczy...i tak dotąd aż zrobiła kupkę...(po raz pierwszy mi płakała robiąc:blink 🙂
na Nanie z brzuniem nie było żadnych problemów, jadła ,spała,i była spokojniutka....tylko te krosty okropne, których było coraz więcej 🥴
oby tylko przyzwyczaiła sie do tej mieszanki bo kolejna zmiana mnie wykończy, nie mogę patrzeć jak mi się maleństwo meczy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry Dziewczynki 🙂
Madziu my też spędzamy Sylwka "na białej sali" hihi 🤪- ale może odbijemy to sobie jakimś balem w styczniu 🙂
Gdyby mnie tu już nie było - to życzę Wam Dziewczyny w Nowym Roku:
wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka, szczęścia, miłości, spokoju, spełnienia marzeń i samych radosnych chwil spędzonych z Waszymi Skarbami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane 😉
Ja Sylwestra spędzę jak co roku 😉 pod kołderką 😉 gapiąc się w TV a później na fajerwerki 😉 oczywiście we czwórkę, choć jeszcze nasz znajomy chyba przyjdzie... co mi się za bardzo nie uśmiecha... ale mam nadzieję, że dotrzyma słowa i zmyje się o 22 😉

My wczoraj się nabiegaliśmy 😉 najpierw na szczepienie 🙂 Kinia waży już 4530g 🙂 czyli tylko 100g mniej niż Daria w jej wieku... a urodziła się o 620g lżejsza 😉
później jeszcze na zakupy 😉 i mam wagę elektroniczną w końcu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny w ostatnim dniu 2010 roku 🙂
Chcę w tym dniu życzyć Wam samych radosnych,szczęśliwych chwil w Nadchodzącym 2011 Roku, pociechy z Waszych Skarbów i spełnienia wszystkich marzeń tych wielkich i tych malutkich....Wszystkiego dobrego 😘 😘 😘

Ja tę noc też spędzam na "białej sali"z moimi dziewczynkami, jesteśmy same przez 3 dni,bo oprócz sylwestra mąż gra jeszcze wesele w nowy rok i poprawiny w niedzielę, do tego daleko...więc nie wracają do domu.... 😞 nie lubię być sama zwłaszcza,ze Majka ma katar i chrypę (PODOBNO TO TEŻ POWÓD ALERGII) i się biedactwo strasznie męczy 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamuśki, widze ze zabalowalyscie niezle bo od nowego roku nikogo tu nie ma 🙂 a szkoda. Moja mala dzisiaj pierwszy raz byla na tzw werandowaniu przez pol godziny przy otwartym balkonie i tak bylo jej fajnie zaczerpnąć swiezego powietrza ze az usnela i spi do teraz 🙂
Mam tylko nadzieje ze to jej nie zaszkodzi. Bardzo smutno bez Was, takze postarajcie sie tutaj zagladac chociaz na chwile. Pozdrowienia i buziaki dla WAS moje kochane 😉 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...