Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

cześć kobietki 🙂 wyspane? bo ja nie bardzo.... 🤔 Majka mi usnęła przed dwunastą a teraz odsypia 😉 oby jej się zeby jej sie nie poprzestawiało to spanie na dobre 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wyspana 😁
Ja się wczoraj zmyłam zrobiłam sobie jeszcze kąpiel, poświęciłam trochę czasu na kremy i inne pierdoły 😉 o 00:30 obudził się Matiś, szybka butla i do 4.45 spał 😉 a potem o 6.30 wzięłam go do siebie i 7.45 wstaliśmy 😁
teraz się biorę za pisanie 😉 bo jutro już nie chcę Kubcia odsyłać do babci..

a.. z imprezy w sobotę nici 😞 mój jest chory...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie 🙂
Ale wczoraj się rozpisałyście...
A u nas z cyca już nic chyba nie będzie - przestaje ściągać (już ponad miesiąc ściągam - mam dosyć - a w laktatorze Avencie już musiałam wymienić "gumkę" - od tego ciągłego ściągania) - chyba już tylko butelką będziemy się karmić.
Oddałam kał Małej do badania na posiew - w poniedziałek wyniki.
Ale znów wczoraj była kupka z krwią 😞
Co do ciemieniuchy to też troszkę się zaczyna robić na czubku główki - ale wyczesujemy - może się jej pozbędziemy zanim się powiększy.
Co do ćwiczeń to brak mi motywacji - Ale nie jest tak źle - ważę 56kg - a ważyłam 52kg przed ciążą - Ale troszkę ćwiczeń przydałoby się hihi. Mieszczę się prawie we wszystkie jeansy.... Ale to tylko dlatego, że jak karmiłam jeszcze piersią to miałam "dietę absolutną" (nie jadłam nic co jest na mleku i nic co z mąki pszennej - więc prawie nic nie jadam).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitka - na ciemieniuchę polecam "krem na ciemieniuchę" z AA - i najlepiej kup go sobie zanim jest malutko 🙂 Bo u nas wyczesywałam i oliwkowałam jak się tylko troszkę pojawiło a i tak się rozciągło na całą główkę.. a po tym kremie już po pierwszym użyciu widać efekt!

A czemu badasz Małej kał?? bo nie w temacie jestem ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Gosiu kupę Krem AA - tylko muszę go ostrożnie stosować - bo generalnie ze względu na tą alerigę - nie używamy żadnych kosmetyków - tylko oilatum do kąpania i ciekłą parafinę do oliwkowania.
Robimy badanie kału - bo pojawia się w kupce krew i śluz. Lekarka kazała zrobić 3 razy posiew kału - żeby sprawdzić czy Mała nie ma jakiejś bakterii w jelitkach, która to powoduje. A przy okazji może ta bakteria wywoływać alergię (uczulenie, ból brzuszka ....tak jak alergia pokarmowa)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anita123 napisał(a):
Dzięki Gosiu kupę Krem AA - tylko muszę go ostrożnie stosować - bo generalnie ze względu na tą alerigę - nie używamy żadnych kosmetyków - tylko oilatum do kąpania i ciekłą parafinę do oliwkowania.
Robimy badanie kału - bo pojawia się w kupce krew i śluz. Lekarka kazała zrobić 3 razy posiew kału - żeby sprawdzić czy Mała nie ma jakiejś bakterii w jelitkach, która to powoduje. A przy okazji może ta bakteria wywoływać alergię (uczulenie, ból brzuszka ....tak jak alergia pokarmowa)


Anita seria AA jest dla alergików więc się nie martw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
anita123 napisał(a):
Dzięki Gosiu kupę Krem AA - tylko muszę go ostrożnie stosować - bo generalnie ze względu na tą alerigę - nie używamy żadnych kosmetyków - tylko oilatum do kąpania i ciekłą parafinę do oliwkowania.
Robimy badanie kału - bo pojawia się w kupce krew i śluz. Lekarka kazała zrobić 3 razy posiew kału - żeby sprawdzić czy Mała nie ma jakiejś bakterii w jelitkach, która to powoduje. A przy okazji może ta bakteria wywoływać alergię (uczulenie, ból brzuszka ....tak jak alergia pokarmowa)

otóż to!;D
Anita seria AA jest dla alergików więc się nie martw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski, juz Was nie zastalam, szkoda 😞
Dzisiaj nie wytrzymałam i zastosowałam sie do Waszych rad, najpierw próbowałam z termometrem ale nic to nie dało, być może źle to robiłam bo sie bałam, później dałam Natalce troszke herbatki z rumianku i czopek a w zasadzie 1/4 czopka i to dopiero dało efekt, który przeszedł moje oczekiwania 🙂 oby to był pierwszy raz i ostatni... Niestety musze zrezygnowac z przetworów mlecznych bo podobno to jest przyczyna zaparc mojej córci, z drugiej jednak strony martwie sie ze przez to nie bedzie miala pełno wartosciowego pokarmu bo nic nie zastapi nabiału... no ale trudno jak mus to mus.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
byliśmy dzisiaj z Natalką u dziadków na dzien babci i dziadka zarazem 🙂 a do tego urodziny brata mojego męża, czyli trzy imprezki naraz zaliczyliśmy 🙂 🙂 a Wy byłyście ze swoiimi maluszkami na dzień babci? No cóż, kończe to pisanie sama ze sobą. Pa, kolorowych snów i mam nadzieje do "zobaczenia" jutro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...