Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

cześć mamuśki 🙂 przyszłam nas wrzucić na pierwszą stronę co by nie było,że listopad umarł 😁

Magda Ty to ćwiczyć nie musisz jak Ci tylko 6 kg zbywa....Mały Ci wyciągnie 😉
ja nie wiem ile mi zostało bo wciąż nie zaopatrzyłam się w wagę.. 😉 w każdym bądź razie na pewno sporo sądząc po ubraniach,ale ćwiczę to do lata może dam radę 😉
Iwonka co do nabiału to jest wiele karmiących matek, które nie jedzą nic z mleka bo dzieci mają alergię na białko ...
w sumie to zazdroszczę tym ,których dzieci nie są uczulone, bo moje obydwie alergiczki:wziewne, skórne i do tego Maja takze pokarmowa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonaa napisał(a):
cześć mamuśki 🙂 przyszłam nas wrzucić na pierwszą stronę co by nie było,że listopad umarł 😁

Magda Ty to ćwiczyć nie musisz jak Ci tylko 6 kg zbywa....Mały Ci wyciągnie 😉
ja nie wiem ile mi zostało bo wciąż nie zaopatrzyłam się w wagę.. 😉 w każdym bądź razie na pewno sporo sądząc po ubraniach,ale ćwiczę to do lata może dam radę 😉
Iwonka co do nabiału to jest wiele karmiących matek, które nie jedzą nic z mleka bo dzieci mają alergię na białko ...

w sumie to zazdroszczę tym ,których dzieci nie są uczulone, bo moje obydwie alergiczki:wziewne, skórne i do tego Maja takze pokarmowa...




moja na sczeście nie ma alergii ale kazano mi zrezygnować z nabiału przez zaparcia bo podobno po nabiale są... Tak wogóle to witam mamuśki ale chyba sie spózniłam i juz Was tu nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry 🙂)
moja Majka ostatnio bardzo opuściła sie w jedzeniu i nigdy nie zje całej porcji, za to woli swoje ręcę i gryzie a broda cała pośliniona.....boję się czy będzie dobrze przybierać...
dzisiaj spała mi calutką noc od wieczora po kąpieli jak poszła spać tak wstała o 6.30, zjadła i spała do 9.40 😉
miłej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonaa napisał(a):
dziewczyny znowu zgrzeszyłam 😠 objadłam się słodkiego...i teraz mam wyrzuty 😜
nigdy nie schudnę ☺️ ☺️


Iwona mam ten sam problem.. tydz dieta, ćwiczenia, wszystko tak jak trzeba..
a wejdę do sklepu, zobaczę twixa... albo ktoś mnie ciastem poczęstuje i mięknę.. 😞
Kur... gruba świnia ze mnie 😞 i zamiast chudnąć coraz bardziej tyję 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwonka1 napisał(a):
dzisiaj cos tu cicho, nic do nadrobienia nie mialam ....
Moze jutro Was zastane, Pa mamuśki.

Iwonka czemu nie wpadasz w ciągu dnia? wieczorami czasem jest się ciężko zebrać... przynajmniej mi, żeby na forum posiedzieć..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Amelka nie poszła dziś do szkoły,bolał ją brzuch...
Majka nadal ma zatkany nosek a dzisiaj jeszcze dwa razy zakasłała.... 😞 dotąd tłumaczyłam to sobie lekkim zachłyśnięciem ale dzis mi się nie spodobało....temperatury nie ma więc mam nadzieję,ze to "jednorazowy przypadek"
jednak ja jako panikara od razu myslę o najgorszym zwłaszcza,ze wszyscy wokoło choruja i nawet mnie boli gardło.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia to co Wam jest? a Kamilek też dostał w zawiesinie? nie ma nic gorszego od chorób... 😞
mi Amelkę rozkłada, mam nadzieję,że nie zarazi siostry...
Byle do wiosny 😉
pewnie już nikogo nie będzie a więc dobrej nocy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...