Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

magda123 napisał(a):
Iwonaa napisał(a):
ja jeszcze nie robiłam tego usg...moja Majka robi mi raczej codziennie kupkę ale wczoraj np nie i dzisiaj już zrobiła..z Amelka miałam problem...więc czasem "pomagałam" jej babcinym sposobem jakim jest termometr ....maczałam końcówkę w oliwce i wkładałam delikatnie...pomagało od razu bo u Melki wszystko "korkowało" się u samego wyjścia....nieraz nawet nie zdążyłam wyciagnąć termometra i od razu była kupka no albo możesz uzyć czopka glicerynowego dla maluszków


a ty karmisz jeszcze piersią??


nie już od tych problemow z krostkami...myślałam że to z mojej winy... a że miałam malo to całkiem odstawiłam ale problem narastał i okazało sie że ma tą skazę białkową
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
iwonka1 napisał(a):
niestety na problemy z bioderkami czesciej cierpia dziewczynki, ale mi straznie zal corci bo tak niewygodnie jej musi byc w tym reczniku a poza tym boje sie ze pokrzywi sobie od tego recznika kregoslup bo on jest dlugawy i sporo na llecki i na brzuszek zachodzi, nie mam pomyslu jak to inaczej zrobic.
Co do zaparc, macie jakies sprawdzone sposoby? ja nadala karmie piersia i wiem ze wtedy moze rzadziej robic kupki ale 4 dni to wydaje mi sie juz za dlugo... jak myslicie?


a nie możesz jej pieluchować czyli 2 tetrowe pieluchy a na zaparcie możesz dać mydełko 🙂


lekarz powqiedzial ze pieluchy sa do dupy bo sa za miekkie i dlatego poleca recznik zeby miala caly czas dobrze rozchylone nozki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie jesteśmy paszczurki i dobre! 😁

A ja dostałam dzisiaj w aptece pełno próbek kremów na skórę dla mam 😁 ziajki i jakieś inne 😁

dziopeczki 😉 lecę sobie łepek umyć zanim Matiszka śpi 😉 czekajcie na mnie!!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
Iwonaa napisał(a):
co do wyglądu to ja też nie mieszczę się w nic starego tzn w niektóre mieszczę...ale jak w tym wyglądam szkoda gadać 😁



jak worek kartofli 😁 😁 😁 😁 😁


Magda ja mówię "worek po kartoflach";p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwonka1 napisał(a):
magda123 napisał(a):
iwonka1 napisał(a):
niestety na problemy z bioderkami czesciej cierpia dziewczynki, ale mi straznie zal corci bo tak niewygodnie jej musi byc w tym reczniku a poza tym boje sie ze pokrzywi sobie od tego recznika kregoslup bo on jest dlugawy i sporo na llecki i na brzuszek zachodzi, nie mam pomyslu jak to inaczej zrobic.
Co do zaparc, macie jakies sprawdzone sposoby? ja nadala karmie piersia i wiem ze wtedy moze rzadziej robic kupki ale 4 dni to wydaje mi sie juz za dlugo... jak myslicie?


a nie możesz jej pieluchować czyli 2 tetrowe pieluchy a na zaparcie możesz dać mydełko 🙂


lekarz powqiedzial ze pieluchy sa do dupy bo sa za miekkie i dlatego poleca recznik zeby miala caly czas dobrze rozchylone nozki


ja u mojej Adziulki dawałam pieluchy i takie majciochy do tetry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
iwonka1 napisał(a):
dziewczyny a wy karmicie jeszce piersia swoje maluchy? Bo widze ze Iwona i Gosia juz nie a Ty Madziu?


tak tylko cyc 🙂

Ty to dopiero MATKA POLKA jesteś 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie dopajam mojej malej niczym , cyc wystarcza bo siura jak stara 😜 😜 😜
ale dzieki za rady, wyprobuje Wasze sposoby, bede pila rumianek i sproboje z termomentrem, tez o tym slyszalam ale narazie sie nie odwazylam jednak dla dobra malej sprobuje.
Madziu masz racje, prawie wszystki dzieciaczki maja jakis problem, moja do tej pory nie miala wiec sie pojawil a i ciemieniucha tez sie zacyna ale narazie taki maly placek na srodku głowki i tyle. Acha i schoidzi jej skora z tylu uszu, dziwne co? to chyba tez ciemieniucha, czytalam o tym ze moze sie pojawic za uszami na brwiach....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwonka1 napisał(a):
nie dopajam mojej malej niczym , cyc wystarcza bo siura jak stara 😜 😜 😜
ale dzieki za rady, wyprobuje Wasze sposoby, bede pila rumianek i sproboje z termomentrem, tez o tym slyszalam ale narazie sie nie odwazylam jednak dla dobra malej sprobuje.
Madziu masz racje, prawie wszystki dzieciaczki maja jakis problem, moja do tej pory nie miala wiec sie pojawil a i ciemieniucha tez sie zacyna ale narazie taki maly placek na srodku głowki i tyle. Acha i schoidzi jej skora z tylu uszu, dziwne co? to chyba tez ciemieniucha, czytalam o tym ze moze sie pojawic za uszami na brwiach....


hmm ja bym powiedziała ,że to bardziej od wody na buzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwonka1 napisał(a):
nie dopajam mojej malej niczym , cyc wystarcza bo siura jak stara 😜 😜 😜
ale dzieki za rady, wyprobuje Wasze sposoby, bede pila rumianek i sproboje z termomentrem, tez o tym slyszalam ale narazie sie nie odwazylam jednak dla dobra malej sprobuje.
Madziu masz racje, prawie wszystki dzieciaczki maja jakis problem, moja do tej pory nie miala wiec sie pojawil a i ciemieniucha tez sie zacyna ale narazie taki maly placek na srodku głowki i tyle. Acha i schoidzi jej skora z tylu uszu, dziwne co? to chyba tez ciemieniucha, czytalam o tym ze moze sie pojawic za uszami na brwiach....


ciemieniucha to już moja zmora, to prawda że może być wszedzie u mnie męczę się już z drugą córą, bo mają to ma alergiczne...na całej główce, zaczęłam myć w szamponie oilatum i jest poprawa bo przynajmniej nowa sie nie tworzy tam gdzie ja zwalczyłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
mój się ze mnie w szpitalu śmiał ,że cały oddział bym wykarmiła tyle miałam i mam pokarmu 😁 😁 😁 😁 😁 😁


ja w szpitalu też miałam aż temperatury dostałam od nawału...a potem coraz mniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz też ma ciemieniuchę.. i podobnie jak u Ciebie Iwonka łuszczyły mu się uszy, brwi.. wszystko - teraz tylko główka - kupiłam dzisiaj krem na ciemieniuchę z AA w aptece i już po pierwszym użyciu widze różnicę po wyczesywaniu jak po oliwce 😉 mam nadzieje, że w końcu się pozbędziemy 😉 a też się zaczęło od małego placka na czółku...

no. znaczy wróciłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
iwonka1 napisał(a):
nie dopajam mojej malej niczym , cyc wystarcza bo siura jak stara 😜 😜 😜
ale dzieki za rady, wyprobuje Wasze sposoby, bede pila rumianek i sproboje z termomentrem, tez o tym slyszalam ale narazie sie nie odwazylam jednak dla dobra malej sprobuje.
Madziu masz racje, prawie wszystki dzieciaczki maja jakis problem, moja do tej pory nie miala wiec sie pojawil a i ciemieniucha tez sie zacyna ale narazie taki maly placek na srodku głowki i tyle. Acha i schoidzi jej skora z tylu uszu, dziwne co? to chyba tez ciemieniucha, czytalam o tym ze moze sie pojawic za uszami na brwiach....


hmm ja bym powiedziała ,że to bardziej od wody na buzi

sory ale nie zakumałam....? co od wody na buzi? jak to woda na buzi? chodzi Ci o to ze skora jej schodzi za uszkami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
Mateusz też ma ciemieniuchę.. i podobnie jak u Ciebie Iwonka łuszczyły mu się uszy, brwi.. wszystko - teraz tylko główka - kupiłam dzisiaj krem na ciemieniuchę z AA w aptece i już po pierwszym użyciu widze różnicę po wyczesywaniu jak po oliwce 😉 mam nadzieje, że w końcu się pozbędziemy 😉 a też się zaczęło od małego placka na czółku...

no. znaczy wróciłam 😁

i co stosowałas na uszy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwonka1 napisał(a):
Madziu a Twoj nie ma zadnych problemów? to co ty jadasz bo ja nadal dieta, zadnych smazonych, czekolad itp itd i to mala ma zaparcia, szkoda gadac


mój nie ma problemów a diety nie trzymam wprowadzam nowe potrawy i obserwuje małego czy nic mu nie jest 🙂 po orzeszkach ziemnych ma sraczkę jak zjem 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...