Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

  • Mamusia
czesc mamcie, jestem za pozno, napewno juz spicie. My od wczoraj jemy pierwsze zupki a dzisiaj deserek tez, niestety z kupkami nadal problem, niunka jest zagazowna ai dlatego nie moze zrobic kupki ale jestem pelna nadziei ze po zupkach wkoncu zrobi sama bo jak nie to za tydzien polozymy sie w szpitalu na pare di w celu porobienia badan, oby jednak nie. Troche mnie tu nie bylo wiec mam sporo Wam do powiedzenia ale nie wszystko naraz, nastepnym razem kolejne od nas wiesci.
Kamilko, tak mi przykro, przyjmyij wyrazy współczucia.
Przez tydzien niewiele sie tu dzialo, kialam tylko stron do nadrobienia.
Acha, jaki ładny ten nasz brzuszek teraz 🙂
Dobranoc kochane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do tego Majka coś pokasłuje a ja nie wiem czy naprawdę, czy tak się bawi....bo ostatnio zauważyłam że robi to specjalnie i nasłuchuje swego głosu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda jak ja się stąd nie wyprowadzę to chyba oszaleję...marzy mi się coś własnego gdzie mogę robić wszystko po swojemu i nikt mi się nie będzie wtrącał....nie chce mi sie nawet o tym pisać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ WSZYSTKIM MY OD PIĄTKU JESTEŚMY W DOMU NA PRZEPUSTCE BYLIŚMY W SZPITALU 9 DNI,NADIA MIAŁA WIRUSA RSV,- ZROBILI BADANIA .BYŁA W FATALNYM STANIE TEN WIRUS JEST STRASZNIE NIEBEZPIECZNY,LEKARZE MI MÓWILI ŻE TRZEBA MIEĆ NADZIEJĘ-MASAKRA DZIEWCZYNY CO JA PRZEZYWAŁAM 😞 DRAMAT-.PRZEZ 5 DNI NIC SIĘ NIE POPRAWIAŁO LEŻAŁA POD TLENEM BO SAMA SOBIE NIE RADZIŁA Z ODDYCHANIEM 😞,....NA SZCZĘŚCIE WYZDROWIAŁA JESZCZE NIE DO KOŃCA ALE NAJGORSZE MAMY ZA SOBĄ.JUTRO JADE DO SZPITALA NA KONTROL I POWTÓRZENIE BADAŃ.TERAZ MUSIMY UWAŻAĆ BY NIKT Z KATAREM DO NIEJ NIE PODCHODZIŁ BO TO CHOLERSTWO MOŻE ZNOWU JĄ DOPAŚC 😞AJ MÓWIE WAM OSTATNIE DNI DLA NAS TO BYŁ JAKIŚ DRAMAT 😞A ZACZEŁO SIĘ OD ZWYKŁEGO KATARKU PÓZNIEJ DOSZEDŁ KASZEL,BYŁO PODEJRZENIE ZAPALENIA PŁUC ,A PO WYNIKACH OKAZAŁO SIĘ ŻE TO TEN WIRUS,ZAPALENIE PŁUC PRZY TYM WIRUSIE TO PESTKA TAK POWIEDZIAŁ LEKARZ.
A CO U WAS?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
Kamila dobrze ,że to co najgorsze to już za wami 🙂 teraz tylko będzie lepiej a co to za wirus pierwszy raz o takim słyszę ☺️

MADZIA JA RÓWNIEŻ NIGDY O NIM NIE SŁYSZAŁAM DOPÓKI NADUSIA NIE ZACHOROWAŁA 😞OKROPNE CHOLERSTWO 😞NIE ŻYCZE NIKOMU PRZECHODZIĆ TEGO CO MY PRZESZLIŚMY 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...