Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
🙂
Dziękuję za powitanie 🙂

TAk Iwonaaa mieszkam w Niemczech
oj to rodziłas w poniedziałek 🙂 hehe moja kruszyna w niedziele mały leniuszek z niej 🙂
Ja urodziłam po przez wywołanie porodu z powodu opóźnienia o 11 dni 🙂
Urodziłam silami natury i bez nacięcia krocza 🙂
Mała miała 54cm i 3350 🙂 obj główki 35,5
teraz ma 68cm i 6640g a głowka 45cm
JA jestem młoda mamuską 20 lat 🙂
ogolnie mieszkamy w Bad Nenndorf i yyyy heh nie wiem co jeszcze napisac o sobie 🙂
aa mała moja karmiona na cycu 🙂 no i oczywiscie obiadkujemy i deserkujemy troszke 🙂
teraz właśnie mój kurczaczek śpi , Mąż na fitnessie a ja zanudzam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

Klaudia gdzie mieszkałaś tu w Polsce?
zbieram sie spać bo Maja mi się budzi z płaczem....muszę ją ululać 😉 mam nadzieję,że tu się spotkamy jutro
Dobranoc Mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ 🙂
IWONKA CO DO TWOJEGO TESTU TO HMMM...JAK BY TO POWIEDZIEĆ 🙂MI TEŻ WYSZŁO ŻE NIE JESTEM W CIĄŻY A BYŁAM 🙂TAKŻE TAK NA 100% TO NIE JEST PEWNE 😞
MY JESZCZE NIE MOŻEMY SIĘ ZASZCZEPIĆ PRZEZ JAKIEŚ 4 TYGODNIE,DLATEGO ŻE NADIA BRAŁA SILNE LEKI STERYDY I TRZEBA ODCZEKAĆ, A CO DO WAGI TO MOJA MIŚKA WAŻY 6540 🙂 TROCHE DUŻO 🙂 DOBRZE WYGLĄDA HEHE 🙂 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A TO ZE SZPITALA



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamusia1981 napisał(a):
CZEŚĆ 🙂
IWONKA CO DO TWOJEGO TESTU TO HMMM...JAK BY TO POWIEDZIEĆ 🙂MI TEŻ WYSZŁO ŻE NIE JESTEM W CIĄŻY A BYŁAM 🙂TAKŻE TAK NA 100% TO NIE JEST PEWNE 😞
MY JESZCZE NIE MOŻEMY SIĘ ZASZCZEPIĆ PRZEZ JAKIEŚ 4 TYGODNIE,DLATEGO ŻE NADIA BRAŁA SILNE LEKI STERYDY I TRZEBA ODCZEKAĆ, A CO DO WAGI TO MOJA MIŚKA WAŻY 6540 🙂 TROCHE DUŻO 🙂 DOBRZE WYGLĄDA HEHE 🙂 😉 😉 😉


dzień dobry 🙂
Kamila nawet nie mów...bo ja nadal nie mam okresu 😞 jeszcze z dwa dni i powtórzę test...
Biedna Nadia, taka śliczniutka...namęczyła się maleńka... 😞 ale najważniejsze że już wszystko jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
Kamila moja Angelka ma taką piżamkę w kropeczki jak twoja Nadia 🙂 tzn .jak była malutka to miała 😁

TO TEŻ JEJ PIŻAMKA JEST 🙂
IWONKA NAPRAWDE Z TYMI TESTAMI TO RÓŻNIE BYWA...JA TEŻ POWTÓRZYŁAM PO PARU DNIACH I WYSZŁO POZYTYWNIE 🙂 MAM NA MYSLI CIĄZE Z NADIĄ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA DZIEWCZYNY TEŻ NIE MAM OKRESU....MIAŁAM TAK DZIWNIE BO POJAWIŁ SIĘ W STYCZNIU I DO TEJ PORY NIE MAM HEHEH 🙂 ALE W CIĄŻY NIE JESTEM 🙂CHYBA HEHEHE 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ZAKUPIŁAM MAŁEJ TAKIE O TO CUDO...ALE JESZCZE Z TEGO NIE KORZYSTA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...